Gå til hovedindhold

Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg.

DanfossSanitetEAN: 5710104081618
Pris fra 588 krtil 2.000,69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.412,69 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 588 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
INTERNAL THREAD ASV-PV DN20 003Z5602
588 kr
Til butik
INTERNAL THREAD ASV-PV DN20 003Z5602 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Artikel nr.: 003Z5602
EAN: 5710104081618
Varenr.: 1002287730
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss ASV-PV-4G DN20 differenstrykregulator 3/4"
1.436 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss ASV-PV-4G differenstrykregulator, DN20, 5-25 kPa, KVS 2,5
1.565 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.579 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss ASV-PV-4G trykdifferens ventil DN20 5-25 kPa KVS 2,5
1.758,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Danfoss ASV-PV-4G differenstrykregulator DN20 5-25 kPa KVS 2,5
2.000,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK588 kr588 krKøb
2Proshop DK1.436 kr1.436 krKøb
3WATTOO.DK1.565 kr1.565 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.579 kr1.579 krKøb
5vvsfittings.dk1.758,75 kr1.758,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.000,69 kr2.000,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg.

PriceData har fulgt prisen på Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg. i 161 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 1.562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.349 kr.

Den nuværende pris på 588 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Danfoss ASV-PV-4G DN20 - 5-25 kPa KVS 2,5-indregulering ventil differenstryk reg. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026588 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026593 kr853 kr (59%)
29. apr. 20261.446 kr116 kr (7%)
9. apr. 20261.562 kr1 kr (0%)
8. apr. 20261.561 kr52 kr (3%)
3. apr. 20261.509 kr2 kr (0%)
2. apr. 20261.511 kr2 kr (0%)
20. jan. 20261.509 kr1 kr (0%)
7. jan. 20261.508 kr45 kr (3%)
3. jan. 20261.463 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret