Gå til hovedindhold

Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk

DanfossEludstyrEAN: 5702420111520
Pris fra 40 krtil 69 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss adapter RA-K, 014G0252
40 kr
Til butik
Danfoss adapter RA-K, 014G0252 billede

Produktinformation

Living Adapter RA-K M30 M30x1,5

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Adapter, koblinger & håndhjul
EAN: 5702420111520
Varenr.: 439623
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Living adapter forberedt til TA ventiler
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Living adapter forberedt til TA ventiler
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Eco/Connect adaptor RA-K M30
44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk
44,06 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss - Adaptor (K) til LinkT Connect og EcoT termostater for ventiler med M30x1,5 gevind
47,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Living adapter forberedt til TA ventiler
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eco Connect adapter RA-K
55,56 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Danfoss Adapter M30x1,5 .
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk40 kr40 krKøb
2LavprisVVS41 kr41 krKøb
3BilligVVS DK44 kr44 krKøb
4Proshop DK44 kr83 krKøb
5CS MEGASTORE DK44,06 kr83,06 krKøb
6WATTOO.DK47,25 kr47,25 krKøb
7CompletVVS55 kr55 krKøb
8EL-GROSSISTEN55,56 kr55,56 krKøb
9Ultrashop69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk

PriceData har fulgt prisen på Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Danfoss 014G0252, Push-in-reduktion, Varmtvandssystem, Hvid, Adapter for radiator valve (M30), 10 g, 80 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202640 kr1 kr (2%)
25. maj 202641 kr3 kr (7%)
24. maj 202644 kr3 kr (7%)
7. apr. 202641 kr2 kr (5%)
5. feb. 202639 kr3,5 kr (8%)
4. feb. 202642,5 kr3,5 kr (9%)
1. feb. 202639 kr1 kr (3%)
22. jan. 202638 kr1 kr (3%)
21. jan. 202639 kr1 kr (3%)
7. jan. 202638 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret