Gå til hovedindhold

Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml

Dana LimMalingEAN: 5701159756446
Pris fra 65,75 krtil 76,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11,2 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40,25 kr 11. maj

Sammenlign priser på Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dana Lim Mestersilicone 574 transp.
65,75 kr
Til butik
Dana Lim Mestersilicone 574 transp. billede

Produktinformation

1-komponent fugemasse med ekstra lang bearbejdningstid. Den hærder ved reaktion med luftens fugtighed, og danner en elastisk fuge der kan optage bevægelser på op til +/- 25 %. Siliconen kan anvendes til alle former for byggeri, såvel ude som inde, og hæf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Skaffevarer - (leveringstid)
EAN: 5701159756446
Varenr.: 512555293
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml
68 kr
Til butik
Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml billede

Produktinformation

1-komponent fugemasse med ekstra lang bearbejdningstid. Den hærder ved reaktion med luftens fugtighed, og danner en elastisk fuge der kan optage bevægelser på op til +/- 25 %. Siliconen kan anvendes til alle former for byggeri, såvel ude som inde, og hæft...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Universal silicone
EAN: 5701159756446
Varenr.: 445196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mestersilicone S574 transperant 300 ml.
74 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dana Mestersilicone S 574 - Transparent
76,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk65,75 kr65,75 krKøb
2Elvvs.dk68 kr68 krKøb
3CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
4Homeshop DK76,95 kr76,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 40,25 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 65,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 65,75 kr er 37% over normalprisen. Prisen er steget 57% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Dana Lim mestersilicone 574 transparent - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202665,75 kr3,21 kr (5%)
24. maj 202662,54 kr22,29 kr (55%)
11. maj 202640,25 kr1,69 kr (4%)
10. maj 202641,94 kr1,69 kr (4%)
21. mar. 202640,25 kr4,7 kr (10%)
10. feb. 202644,95 kr1,38 kr (3%)
9. feb. 202646,33 kr1,38 kr (3%)
4. jan. 202644,95 kr1,51 kr (3%)
7. dec. 202543,44 kr7,19 kr (14%)
6. dec. 202550,63 kr7,19 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret