Gå til hovedindhold

Dana Lim A/S Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml

Dana Lim A/SRedskaberEAN: 5701054000965

Sammenlign priser på Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brandfuge A 560 Hvid - 300ml
189 kr
Til butik
Brandfuge A 560 Hvid - 300ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim A/S
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 56032
EAN: 5701054000965
Varenr.: 3521628
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml
189 kr
Til butik
Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml billede

Produktinformation

Brandfuge A 560 er en elasto-plastisk vandbaseret acrylfugemasse.Anvendes i forbindelse med passiv brandsikring af lineære fugerimellem vægge samt væg og gulv/loft.Brandfuge A 560 indeholder ingen opløsningsmidler, halogener ellerasbest.Brandfuge A 560 er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brandfuge & mørtel
EAN: 5701054000965
Varenr.: 2453884

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2Elvvs.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml

PriceData har fulgt prisen på Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 34% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Dana Lim brandfuge A 560 hvid - 300ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026189 kr39 kr (26%)
31. maj 2026150 kr29 kr (24%)
25. maj 2026121 kr29 kr (19%)
24. maj 2026150 kr29 kr (24%)
20. maj 2026121 kr8 kr (6%)
6. maj 2026129 kr21 kr (14%)
5. maj 2026150 kr21 kr (16%)
24. apr. 2026129 kr60 kr (32%)
23. apr. 2026189 kr60 kr (47%)
24. mar. 2026129 kr21 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret