Gå til hovedindhold

Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W

PhilipsTøjdampereEAN: 8710103970873
Pris fra 299 krtil 760 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 series STH3010 Håndholdt Steamer 1000W Grøn
299 kr
Til butik
Philips 3000 series STH3010 Håndholdt Steamer 1000W Grøn billede

Produktinformation

Philips 3000 series STH3010 - Håndholdt stof damper - 1000 W

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: STH3010/70
EAN: 8710103970873
Varenr.: 998592825
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 3000 Series STH3010 håndholdt steamer 1000 W - grøn
359 kr
Til butik
Philips 3000 Series STH3010 håndholdt steamer 1000 W - grøn billede

Produktinformation

Philips 3000 series STH3010 - Håndholdt stof damper - 1000 WGenereltAftagelig vandtank: JaDamptype: Konstant dampKontinuerlig damping: 20 g/minOpvarmningstid på varmekedel: 0.5 min.Produkttype: Håndholdt stof damperVolumen for vandbeholder på varmekedel: 0.1 literIndikatorerKlar/Damp-indikator: JaInkluderet tilbehørInkluderet tilbehør: OpbevaringsposeDiverseLedningslængde: 2 mKraftSpænding: 220 VStrømforbrug: 1000 WProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Strygejern og Steamere
Vægt: 0.96g
EAN: 8710103970873
Varenr.: 2177973
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 3000 series STH3010 Håndholdt stof damper 1000W Grøn
-9%365 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 3000 series STH3010 Håndholdt stof damper 1000W Grøn billede

Produktinformation

Philips 3000 Series Handhållen steamer STH3010/70 Kompakt och hopfällbar, - Klar att använda på ca 30 sekunder, 1 000 W, upp till 20 g/min, ingen strykbräda behövs. Kompakt och hopfällbar lösning, Ta enkelt bort skrynklor hemma och på resan. Vår handhållna steamer i 3000-serien är utformad för att vara lätt, kompakt och hopfällbar för enkel användning och förvaring så att du alltid har fräscha kläder, när som helst, var som helst. Effekt: 1000 W, AC-inspänning: 220 V. Uppvärmningstid: 30 s, Konstant ånga: 20 g/min. Kabellängd: 2 m. Specifikation: - Kompakt och hopfällbar, - Ingen strykbräda behövs, - 100 ml löstagbar vattenbehållare, - Fodral ingår, - Klar att använda på ca 30 sekunder, - 1 000 W, upp till 20 g/min, - Dödar 99,9 % av alla bakterier*, - Fräscha upp och ta bort lukter, - Säker för alla strykbara material.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Steamers
EAN: 8710103970873
Varenr.: A19211
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips STH3010/70 Håndholdt damper
365 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 3000 Series STH3010 håndholdt steamer 1000 W - grøn
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 series STH3010 Håndholdt Steamer 1000W Grøn
419 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Garment Steamer, håndholdt 1000W Compact
-14%499 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips STH3010/70 Steamer
499,95 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Damper STH3010/70
599 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W
760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK299 kr299 krKøb
2Boligcenter DK359 kr359 krKøb
3Teknikproffset DK365 kr424 krKøb
4Butik24 DK365 kr404 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Estore DK499 kr499 krKøb
8Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb
9SA-Service.dk599 kr599 krKøb
10DesignShoppen760 kr760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W

PriceData har fulgt prisen på Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W i 170 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Dampstrygejern Philips Handheld steamer 3000 Series STH3010/70 1000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026299 kr47 kr (19%)
26. apr. 2026252 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026250 kr2 kr (1%)
5. apr. 2026252 kr6 kr (2%)
6. mar. 2026246 kr13 kr (5%)
26. feb. 2026259 kr5 kr (2%)
25. feb. 2026254 kr5 kr (2%)
14. feb. 2026259 kr3 kr (1%)
20. jan. 2026262 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026260 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret