Gå til hovedindhold

Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid

KärcherDamprensere til tæpperEAN: 4054278975122
Pris fra 873 krtil 1.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 812 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 873 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SC 2 Fix Damprenser
873 kr
Til butik
Kärcher SC 2 Fix Damprenser billede

Produktinformation

Kärcher SC 2 EasyFix - Damprenser - beholder - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.512-600.0
EAN: 4054278975122
Varenr.: 1001831196
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Damprenser SC 2 EasyFix
879 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kärcher SC 2 EasyFix Damprenser
887 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SC 2 EasyFix - Damprenser - beholder - hvid
913 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix - hvid, 1 l, 3,2 bar
-16%999 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix - hvid, 1 l, 3,2 bar
-16%1.019 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SC 2 Fix Damprenser
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK873 kr873 krKøb
2Proshop DK879 kr918 krKøb
3Komplett DK887 kr887 krKøb
4CS MEGASTORE DK913 kr952 krKøb
5Boligcenter DK999 kr999 krKøb
6Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
7Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid

PriceData har fulgt prisen på Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 863 kr.

Den nuværende pris på 873 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Damprenser Kärcher SC 2 EasyFix, cylinder, 1,0 l, 1.500 W - sort/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026873 kr18 kr (2%)
24. maj 2026855 kr15 kr (2%)
20. maj 2026870 kr15 kr (2%)
19. maj 2026855 kr6 kr (1%)
17. maj 2026849 kr6 kr (1%)
16. maj 2026855 kr6 kr (1%)
13. maj 2026849 kr6 kr (1%)
12. maj 2026855 kr28 kr (3%)
10. maj 2026827 kr6 kr (1%)
9. maj 2026821 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret