Gå til hovedindhold

Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder

DamixaSanitetEAN: 5708516825203
Pris fra 889 krtil 1.106 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 819 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom
889 kr
Til butik
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Med sit slanke, tidløse design blender Damixa Silhouet smukt ind i både nutidens og morgendagens køkken og badeværelse. Silhouet er essensen af tidløst, skandinavisk design og kompromisløs Damixa-kvalitet, hvor du nemt kan kombinere overlegen funktionalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 784 mm (height), 1500 mm (hose length), 110 mm (ha
EAN: 5708516825203
Varenr.: 737635334
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet Flex brusesæt, 3 stråletyper, krom
908 kr
Til butik
Damixa Silhouet Flex brusesæt, 3 stråletyper, krom billede

Produktinformation

Silhouet flex brusesæt med 3 forskellige stråletyper. Der vælges imellem stråletyperne ved at trykke på knappen. Brusehoved Ø 110 mm Rub clean, gør det nemt at fjerne kalk Vandforbrug max 9 l/m Inklusiv glider og sæbeskål 1500 mm bruseslange i plast 3 stråletyper 2 fleksible monteringspunkter Krom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 766880000
EAN: 5708516825203
Varenr.: 3121651
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder
934 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Silhouet flex brusesæt med 3 indstillingsmuligheder
1.052,3 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom
-8%1.106 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS889 kr889 krKøb
2Proshop DK908 kr947 krKøb
3CS MEGASTORE DK934 kr973 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.052,3 kr1.052,3 krKøb
5BilligVVS DK1.106 kr1.106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder

PriceData har fulgt prisen på Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 885 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Damixa Silhouet flex brusesæt - 3 indstillingsmuligheder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026889 kr19 kr (2%)
3. maj 2026908 kr45 kr (5%)
7. apr. 2026863 kr44 kr (5%)
1. apr. 2026819 kr71 kr (8%)
31. mar. 2026890 kr71 kr (9%)
28. mar. 2026819 kr71 kr (8%)
25. mar. 2026890 kr30 kr (3%)
24. mar. 2026860 kr30 kr (3%)
23. mar. 2026890 kr30 kr (3%)
20. mar. 2026860 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret