Gå til hovedindhold

Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008)

DamixaSanitetEAN: 5708516718901
Pris fra 145 krtil 194 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Slidringe/læbepakninger til Space køkken
145 kr
Til butik
Damixa Slidringe/læbepakninger til Space køkken billede

Produktinformation

Slidringe/læbepakninger til Space køkken

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 2393900
EAN: 5708516718901
Varenr.: 3123430
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt slidringe/læbepakning til køkkentud
147 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt slidringe/læbepakning til køkkentud
166,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa rep.sæt, slidringe/læbepakninger til Space køkken
170 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa rep.sæt læbepakning slidringe
188 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt slidringe/læbepakning til køkkentud
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparations sæt slidringe/læbepakning køkkentud - 2393900
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008)
-10%194 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb
3EL-GROSSISTEN166,5 kr166,5 krKøb
4vvsfittings.dk170 kr170 krKøb
5Elvvs.dk188 kr188 krKøb
6CompletVVS189 kr189 krKøb
7LavprisVVS189 kr189 krKøb
8BilligVVS DK194 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008)

PriceData har fulgt prisen på Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Damixa slidringe/læbepakning til Space køkkentud (efter 1/9-2008) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026145 kr1 kr (1%)
29. maj 2026144 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026145 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026144 kr4 kr (3%)
4. mar. 2026140 kr4 kr (3%)
3. mar. 2026144 kr5 kr (4%)
2. mar. 2026139 kr2 kr (1%)
2. feb. 2026137 kr8 kr (6%)
1. feb. 2026145 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret