Gå til hovedindhold

Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat

DamixaSanitetEAN: 5708516099390
Pris fra 183 krtil 259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,18 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt med pakning og fjedre
183 kr
Til butik
Damixa reparationssæt med pakning og fjedre billede

Produktinformation

Damixa reparationssæt med pakning og fjedre

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 2796300
EAN: 5708516099390
Varenr.: 2895969
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt med pakning og fjedre
183 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat
-10%185 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt med pakning og fjedre
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Reperationsst pakninger+fjedre
222 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa kit pakninger & fjedre
228,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Rep.sæt pakninger+fjedre
250,28 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa repsæt 27963
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK183 kr222 krKøb
2LavprisVVS183 kr183 krKøb
3BilligVVS DK185 kr185 krKøb
4CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
5WATTOO.DK222 kr222 krKøb
6vvsfittings.dk228,75 kr228,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN250,28 kr250,28 krKøb
8CompletVVS259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat

PriceData har fulgt prisen på Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat i 182 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Damixa pakninger og fjedre t/renoveringstermostat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026183 kr1 kr (1%)
21. maj 2026182 kr20,82 kr (13%)
31. mar. 2026161,18 kr19,82 kr (11%)
16. mar. 2026181 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026183 kr2 kr (1%)
3. mar. 2026185 kr4 kr (2%)
3. feb. 2026181 kr30 kr (20%)
22. jan. 2026151 kr30 kr (17%)
21. jan. 2026181 kr30 kr (20%)
16. jan. 2026151 kr30 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret