Gå til hovedindhold

Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom

DamixaSanitetEAN: 5708516100324
Pris fra 1.701 krtil 2.063,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 362,75 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.676 kr 30. maj

Sammenlign priser på Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1701 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom
1.701 kr
Til butik
Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Brusearmaturer
EAN: 5708516100324
Varenr.: 727497604
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa TMC renoveringstermostat til indbygningsbatteri (firkantet kugletap), krom/sort
1.727 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa TMC komplet renoveringstermostat t/Damixa indbygningsbatteri (firkantet kugletap)
1.747 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Renoveringsbatteri m/Termostat, Krom (firkantet tap) (til huse før 1979)
1.811 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa renoveringsbatteri, krom
1.860 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa renoveringsbatteri, krom
1.979 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa komplet renoveringstermostat. Med firkantet kugletap. 27890.00
2.026,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tmc renoveringstermostat firkantet tap
2.063,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.701 kr1.701 krKøb
2Proshop DK1.727 kr1.727 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.747 kr1.747 krKøb
4Elvvs.dk1.811 kr1.811 krKøb
5LavprisVVS1.860 kr1.860 krKøb
6BilligVVS DK1.979 kr1.979 krKøb
7vvsfittings.dk2.026,25 kr2.026,25 krKøb
8MaintainIt2.063,75 kr2.063,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom

PriceData har fulgt prisen på Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.661 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.694 kr.

Den nuværende pris på 1.701 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Damixa - Komplet renoveringstermostat til Damixa indbygningsbatteri med firkantet kugletap krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.701 kr26 kr (2%)
1. jun. 20261.727 kr26 kr (2%)
31. maj 20261.701 kr25 kr (1%)
30. maj 20261.676 kr25 kr (1%)
27. maj 20261.701 kr31 kr (2%)
26. maj 20261.732 kr31 kr (2%)
23. maj 20261.701 kr30 kr (2%)
22. maj 20261.731 kr30 kr (2%)
8. maj 20261.701 kr26 kr (2%)
7. maj 20261.727 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret