Gå til hovedindhold

Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort

DamixaSanitetEAN: 5708516824992
Pris fra 385 krtil 599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 371 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 385 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa bundventil med klik-funktion sort
385 kr
Til butik
Damixa bundventil med klik-funktion sort billede

Produktinformation

Damixa bundventil med klik-funktion sort

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 238506100
EAN: 5708516824992
Varenr.: 2895309
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort
425 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa bundventil komplet Ø63mm klik mat sort
471 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa bundventil, push-open, mat sort
557 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bundventil med klik-funktion. sort
561,98 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa bundventil, push-open, mat sort
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK385 kr424 krKøb
2Elvvs.dk425 kr425 krKøb
3CS MEGASTORE DK471 kr510 krKøb
4BilligVVS DK557 kr557 krKøb
5EL-GROSSISTEN561,98 kr561,98 krKøb
6CompletVVS599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort

PriceData har fulgt prisen på Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 371 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 385 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Damixa bundventil klik-funktion med overløb - Mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026385 kr1 kr (0%)
30. maj 2026386 kr1 kr (0%)
29. maj 2026387 kr6 kr (2%)
27. maj 2026381 kr1 kr (0%)
25. maj 2026382 kr1 kr (0%)
24. maj 2026383 kr1 kr (0%)
23. maj 2026384 kr1 kr (0%)
21. maj 2026385 kr2 kr (1%)
20. maj 2026387 kr1 kr (0%)
19. maj 2026388 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret