Gå til hovedindhold

Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd

DamixaSanitetEAN: 5708516828051
Pris fra 441 krtil 699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet bundventil, push-open, børstet kobber
-4%441 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Silhouet bundventil, push-open, børstet kobber billede

Produktinformation

Damixa push-open bundventil 1 1/4". Bemærk: Bundventilen er forberedt til overløb.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Håndvaske
Farve: copper
EAN: 5708516828051
Varenr.: 745121335
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Bundventil 1 1/4'' med klikfunktion kobber PVD
448 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa bundventil push-up, komplet. Børstet kobber pvd
499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa komplet bundventil - push-up bundventil i børstet kobber pvd
502 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa komplet bundventil børstet kobber
512,94 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd
567,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet bundventil, push-open, børstet kobber
629 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet bundventil, push-open, børstet kobber
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS441 kr441 krKøb
2Proshop DK448 kr487 krKøb
3Elvvs.dk499 kr499 krKøb
4CS MEGASTORE DK502 kr541 krKøb
5EL-GROSSISTEN512,94 kr512,94 krKøb
6vvsfittings.dk567,5 kr567,5 krKøb
7BilligVVS DK629 kr629 krKøb
8CompletVVS699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd

PriceData har fulgt prisen på Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd i 183 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 446 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Damixa Bundventil 1 1/4'' klik funktion. Med overløb. Børstet kobber pvd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026441 kr7 kr (2%)
1. jun. 2026448 kr7 kr (2%)
26. maj 2026441 kr7 kr (2%)
24. maj 2026448 kr7 kr (2%)
17. maj 2026441 kr7 kr (2%)
16. maj 2026448 kr7 kr (2%)
12. maj 2026441 kr7 kr (2%)
11. maj 2026448 kr7 kr (2%)
3. maj 2026441 kr7 kr (2%)
2. apr. 2026448 kr17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret