Gå til hovedindhold

Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP

DahuaEAN: 6939554984174
Pris fra 877 krtil 929 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 870 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 877 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dahua Technology PFM920I-6UN-C-V2 CAT 6 U/UTP CCA 305m Hvid
877 kr
Til butik
Dahua Technology PFM920I-6UN-C-V2 CAT 6 U/UTP CCA 305m Hvid billede

Produktinformation

Dahua Technology PFM920I-6UN-C-V2. Kabellængde: 305 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PFM920I-6UN-C-V2
EAN: 6939554984174
Varenr.: 998577836
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP
-3%909 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP billede

Produktinformation

Stabilt Cat6 netværkskabel til faste installationerDahua PFM920I-6UN-C-V2 er et Cat6 U/UTP kabel på 305 m i farven hvid - ideelt til professionelle og hjemmeinstallationer, hvor der ønskes en ren og ensartet kabelføring. Kablet er uden stik, så du kan tilpasse længderne præcist til rack, patchpaneler eller vægdåser.Materialer og ydeevneKablet er fremstillet med leder af iltfri kobber (OFC) for pålidelig signaloverførsel. Yderkappen er i nylon/PVC for en robust finish, der egner sig til almindelige netværksopgaver. Standard: Cat6. Skærmtype: U/UTP.Kabelstandard: Cat6Skærmning: U/UTP (UTP)Leder: Iltfri kobber (OFC)Kabel længde: 305 mFarve: HvidKappemateriale: Nylon/PVCStik: Ingen monteret (connector 1/2: ingen)Driftstemperatur: -20 – 60 °COpbevaringstemperatur: -10 – 40 °CEmballagetype: Boks...

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 11.69g
EAN: 6939554984174
Varenr.: 2117159
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP
-3%929 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 11.69g
EAN: 6939554984174
Varenr.: 2117159

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK877 kr877 krKøb
2Boligcenter DK909 kr909 krKøb
3Vivas DK929 kr1.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP

PriceData har fulgt prisen på Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP i 54 dage. Laveste pris i perioden er 870 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 900 kr.

Den nuværende pris på 877 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Dahua PFM920I-6UN-C-V2 netværkskabel 305 m - hvid Cat6 U/UTP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026877 kr2 kr (0%)
30. maj 2026875 kr1 kr (0%)
29. maj 2026874 kr1 kr (0%)
25. maj 2026875 kr2 kr (0%)
24. maj 2026873 kr1 kr (0%)
23. maj 2026872 kr2 kr (0%)
22. maj 2026870 kr4 kr (0%)
20. maj 2026874 kr25 kr (3%)
19. maj 2026899 kr40 kr (4%)
8. maj 2026939 kr31 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret