Gå til hovedindhold

Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk

Pris fra 89 krtil 179,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dafi filterflaske Solid grå 700 ml
89 kr
Til butik
Dafi filterflaske Solid grå 700 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dafi
Kategori: A
Farve: 6
Artikel nr.: SOLID 0.7 L + FILTR JEANSOWY
EAN: 5902884108245
Varenr.: 8029624
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7L - 1 styk
158 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Dafi Filterflaske Solid, 0.7 L, Jeans
169 kr
Til butik
Dafi Filterflaske Solid, 0.7 L, Jeans billede

Produktinformation

Dafi Filterflaske Solid er en stilfuld og praktisk filtreringsflaske til ekstra rent postevand. Flasken har et udskifteligt kulfilter, der reducerer mængden af klor og uønskede stoffer, som kan findes i vandet. Filteret er lavet af kokosnøddeskal og kan filtrere 150 liter vand. Det betyder, at du kan fylde din flaske 250 gange! Nødvendige mineraler bevares i vandet på trods af filtreringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dafi
Kategori: Vandrensning
Størrelse: 0.7 L
Artikel nr.: 95466
EAN: 5902884108245
Varenr.: 95466
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Dafi Filterflaske Solid, 0.7 L, Jeans
169 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7L 1 stk.
179 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dafi Solid Filterflaske Jeans, 0,7L.
179,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
2Økologisk-Supermarked158 kr158 krKøb
3Core Nutrition DK169 kr169 krKøb
4Healthwell DK169 kr169 krKøb
5Helsegrossisten.dk179 kr179 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk179,95 kr179,95 krKøb
7Duft og Natur179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Dafi Solid Filterflaske Jeans 0,7 Liter - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202689 kr3 kr (3%)
7. maj 202692 kr5,96 kr (6%)
6. maj 202697,96 kr
5. maj 202697,88 kr12,88 kr (15%)
30. apr. 202685 kr6 kr (8%)
29. apr. 202679 kr60,95 kr (44%)
28. apr. 2026139,95 kr60,95 kr (77%)
27. apr. 202679 kr60,95 kr (44%)
26. apr. 2026139,95 kr41,95 kr (43%)
25. apr. 202698 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret