Gå til hovedindhold

LEDlife D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V

LEDlifeTilbehørEAN: 5740031812009

Sammenlign priser på D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Stik til D16 Neon Flex LED - Inkl. endeprop, IP67, 230V
20 kr
Til butik
Stik til D16 Neon Flex LED - Inkl. endeprop, IP67, 230V billede

Produktinformation

Stik til D16 230V enkelt farve Neon Flex LED strip. Endeprop medfølger. Samlingerne ved stik og endeprop skal tætnes med klar silikone for at opnå IP67 inden produktet tages i brug. Diameter: 14 mm. 2 stk. 5 cm krympeflex Ø20 mm medfølger. Stik til D16...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Neon Flex LED strips 230V
EAN: 5740031812009
Varenr.: 2758
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V
20 kr
Til butik
D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V billede

Produktinformation

Stik til D16 230V enkelt farve Neon Flex LED strip medfølger. Du får også en endeprop inkluderet i købet. For at sikre en IP67-klassificering skal du sørge for at tætne samlingerne ved stik og endeprop med klar silikone, inden du tager produktet i brug. N...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Tilbehør
EAN: 5740031812009
Varenr.: 15841148043599

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk20 kr20 krKøb
2EL-GROSSISTEN20 kr20 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V

PriceData har fulgt prisen på D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V i 86 dage. Den nuværende pris er 20 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for D16 Neon Flex LED - Vandtæt og nem installation - inkl. endeprop - 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202620 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret