Gå til hovedindhold

D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G

D-LinkHjem og haveEAN: 0790069479083
Pris fra 1.364 krtil 2.709 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.345 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1364 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link G530V2 Trådløs router
1.364 kr
Til butik
D-Link G530V2 Trådløs router billede

Produktinformation

D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: G530V2
EAN: 0790069479083
Varenr.: 1003483406
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link G530v2 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) 5g Hvid
1.744 kr
Til butik
D-link G530v2 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) 5g Hvid billede

Produktinformation

5G NR og Wi-Fi 6 kombineres med hastigheder op til 3.4 Gbps for jævn streaming. SIM-kortplads og plug-and-play-opsætning giver online adgang uden faste kabler. Dual-WAN med automatisk failover skifter mellem 5G og Ethernet og opretholder oppetid. WPA3, SPI-firewall, gæsteadgang og forældrekontrol beskytter netværket og brugerne. Kompakt, hvidt tårn med interne antenner, blæserløs for støjsvag drift.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: G530V2
EAN: 0790069479083
Varenr.: 5020066389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G
1.791 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link G530V2 5G NR Wi-Fi 6 AX3000 Router
-25%1.862 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link G530 V2 5G NR AX3000 Wi‑Fi 6 router
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link G530 V2 5G NR AX3000 Wi‑Fi 6 router
2.619 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Wi-Fi 6 AX3000 Router – 5G NR-kompatibilitet
-13%2.709 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.364 kr1.364 krKøb
2Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.791 kr1.791 krKøb
4Teknikproffset DK1.862 kr1.921 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
7Estore DK2.709 kr2.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G

PriceData har fulgt prisen på D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.364 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 1.987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.684 kr.

Den nuværende pris på 1.364 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for D-Link G530V2 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 5G, 4G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.364 kr373 kr (21%)
10. maj 20261.737 kr7 kr (0%)
9. maj 20261.744 kr380 kr (28%)
8. maj 20261.364 kr380 kr (22%)
1. maj 20261.744 kr380 kr (28%)
27. apr. 20261.364 kr191 kr (12%)
25. apr. 20261.555 kr43 kr (3%)
22. apr. 20261.598 kr84 kr (6%)
13. apr. 20261.514 kr84 kr (5%)
8. apr. 20261.598 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret