Gå til hovedindhold

D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6

D-LinkSanitetEAN: 0790069463266
Pris fra 1.134 krtil 2.849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.715 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 981 kr 8. maj

Sammenlign priser på D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1134 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System(3-Pack)
-70%1.134 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System(3-Pack) billede

Produktinformation

D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system (3 routers) - up to 740 sq.m - mesh - GigE - 802.11a/b/g/n/ac/ax - Dual Band.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
EAN: 0790069463266
Varenr.: C17956
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
1.543 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link EAGLE PRO AI M32-3 Wi-Fi-system
1.692 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
D-link - Eagle Pro Mesh System - Ai Ax3200 - 3-pak
1.739,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh
1.999 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Eagle Pro Ai Ax3200 Mesh System, 3 Stk.
2.163 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WiFi 6 mesh-system, AX3200, 3-pak, dækning for hele hjemmet
-13%2.849 kr
Før 3.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.134 kr1.193 krKøb
2Proshop DK1.543 kr1.543 krKøb
3CompuMail DK1.692 kr1.692 krKøb
4Gucca.dk1.739,95 kr1.739,95 krKøb
5Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb
6Elvvs.dk2.163 kr2.163 krKøb
7Estore DK2.849 kr2.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 981 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.162 kr.

Den nuværende pris på 1.134 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.134 kr153 kr (16%)
8. maj 2026981 kr153 kr (13%)
7. maj 20261.134 kr141 kr (14%)
11. apr. 2026993 kr537 kr (35%)
5. feb. 20261.530 kr72 kr (5%)
30. jan. 20261.458 kr72 kr (5%)
29. jan. 20261.530 kr1 kr (0%)
28. jan. 20261.531 kr1 kr (0%)
24. jan. 20261.532 kr116 kr (7%)
23. jan. 20261.648 kr589 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret