Gå til hovedindhold

D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax

D-LinkBroer og routereEAN: 0790069461187
Pris fra 675 krtil 1.259 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 584 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 675 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link EAGLE PRO AI M15 Wi-Fi-system
675 kr
Til butik
D-Link EAGLE PRO AI M15 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

D-Link EAGLE PRO AI M15 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 370 kvm - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: M15-2
EAN: 0790069461187
Varenr.: 999634136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax
774 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Eagle Pro Ai M15 2-pack
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Eagle Pro Ai M15 2-pack billede

Produktinformation

AI-optimeret Wi-Fi 6, AX1500-hastigheder, understøtter op til 128 enheder Dækker op til 370 m² med 2 noder, eliminerer døde zoner AI-baseret trafikstyring og Wi-Fi-optimering prioriterer kritiske apps WPA3, VLAN og gæste-Wi-Fi holder netværket sikkert og segmenteret Administreres via gratis app, med stemmekontrol fra Alexa og Google...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: M15-2
EAN: 0790069461187
Varenr.: 5011285062
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 Mes
-22%854 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
D-link - Eagle Pro Ai Ax1500 Mesh System - 2-pak
969,95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WIFI MESH SYSTEM EAGLE PRO, 2 PAKKE
1.047,8 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh
1.099 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wifi mesh system eagle pro, 2 pakke
1.127,5 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 mesh system
-13%1.259 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK675 kr675 krKøb
2Proshop DK774 kr813 krKøb
3Dustin DK811 kr897,25 krKøb
4Teknikproffset DK854 kr913 krKøb
5Gucca.dk969,95 kr969,95 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.047,8 kr1.047,8 krKøb
7Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
8MaintainIt1.127,5 kr1.127,5 krKøb
9Estore DK1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax

PriceData har fulgt prisen på D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax i 181 dage. Laveste pris i perioden er 675 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 811 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 732 kr.

Den nuværende pris på 675 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n (draft 2.0)/ac/ax de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026675 kr10 kr (1%)
13. maj 2026685 kr126 kr (16%)
12. maj 2026811 kr37 kr (5%)
9. maj 2026774 kr89 kr (13%)
6. maj 2026685 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026684 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026685 kr29 kr (4%)
13. apr. 2026714 kr3 kr (0%)
8. apr. 2026717 kr7 kr (1%)
7. apr. 2026710 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret