Gå til hovedindhold

D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte

D-LinkBroer og routereEAN: 0790069405983
Pris fra 262 krtil 459 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 14. mar.

Sammenlign priser på D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DWR-932 Mobilt hotspot Ekstern
262 kr
Til butik
D-Link DWR-932 Mobilt hotspot Ekstern billede

Produktinformation

D-Link DWR-932 - Mobilt hotspot - 4G LTE - 802.11b/g/n

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DWR-932
EAN: 0790069405983
Varenr.: 988904429
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DWR-932 WiFi Hotspot
265 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link DWR-932 4G/LTE cat4 WiFi Hotspot
-46%286 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-Link DWR-932 4G/LTE cat4 WiFi Hotspot billede

Produktinformation

D-Link 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps DWR 932, - Integrerad SIM-kortsplats, - 4G LTE med upp till 150 Mbps download, - Upp till 5 timmars batteritid, - Trådlös N300 (300 Mbps på 2,4 GHz), Ta med dig internet. D-Links DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot låter dig ansluta och dela supersnabbt internet via 4G med nedladdningshastigheter på upp till 150 Mbps, så att du kan streama musik / videor, spela online, ladda ner och ladda upp filer på flera enheter med höga hastigheter. Istället för att begränsa din mobila internetanslutning till en enda enhet via en USB-dongel, låter DWR-932 dig skapa en Wi-Fi-hotspot fså att du kan dela din internetanslutning med flera enheter. Anslut, Anslut din 4G-anslutning till flera Wi-Fi-enheter så som smartphones, surfplattor och bärbara datorer. Skydda, En inbyggd brandvägg skyddar mot attacker via Internet, samt WPA / WPA2-säkerhet förhindrar obehörig åtkomst till nätverket. Storlek, Liten nog för att passa i fickan. Hotspoten har ett uppladdningsbart batteri med hög kapacitet, vilket gör att du kan arbeta och spela längre när du är på språng. Dela med andra, Dess bärbara storlek och uppladdningsbara batteri gör att du kan dela din anslutning var som helst. Specifikationer, Standard: Wireless N, Hastighet: 300 Mbps 2,4 GHz, Antenner: Inbyggda rundstrålande antenner, 3G/4G LTE-support: 3G/4G LTE via SIM, SAR: 1,411 W/kg, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
EAN: 0790069405983
Varenr.: C08636
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dwr-932
-37%299 kr
Før 473,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilt hotspot 4G LTE - D-Link DWR-932 (ekstern)
-21%309 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilt hotspot 4G LTE - D-Link DWR-932 (ekstern)
-20%329 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DWR-932 Mobilt hotspot Ekstern
349 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
D-Link DWR-932 transportabel trådløs 4G/LTE router
399 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DWR-932 4G/LTE cat4 WiFi Hotspot 150 Mbps
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2Proshop DK265 kr304 krKøb
3Teknikproffset DK286 kr335 krKøb
4Dustin DK299 kr385,25 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr398 krKøb
7Ultrashop349 kr349 krKøb
8Specialkamera.dk399 kr399 krKøb
9Estore DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte

PriceData har fulgt prisen på D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte i 182 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for D-Link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, 2020mAh Li-Ion batte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026262 kr3 kr (1%)
31. maj 2026259 kr3 kr (1%)
29. maj 2026262 kr3 kr (1%)
27. maj 2026259 kr3 kr (1%)
26. maj 2026262 kr3 kr (1%)
25. maj 2026259 kr3 kr (1%)
21. maj 2026262 kr3 kr (1%)
17. maj 2026259 kr3 kr (1%)
16. maj 2026262 kr3 kr (1%)
15. maj 2026265 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret