Gå til hovedindhold

D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch

D-LinkEAN: 0790069474569
Pris fra 8.192 krtil 9.519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.327 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8192 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1530-28SC Switch 28-porte Gigabit Ethernet
8.192 kr
Til butik
D-Link DGS 1530-28SC Switch 28-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

D-Link DGS 1530-28SC - Switch - L2+ - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1530-28SC/E
EAN: 0790069474569
Varenr.: 1003297364
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch
9.499 kr
Til butik
D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch billede

Produktinformation

Fleksibel netværksswitch til professionel driftD-Link DGS-1530-28SC er en smart administreret Gigabit switch med i alt 28 porte, der er velegnet til små og mellemstore virksomheder samt krævende hjemme-netværk. Den giver dig kontrolleret og skalerbar forbindelse til mange brugere og enheder - fra kontorpc’er til servere og adgangspunkter.Hvorfor vælge en smart administreret switch?Med en smart administreret model får du de vigtigste administrationsmuligheder til segmentering og styring af trafikken uden kompleksiteten fra fuldt administrerede enterprise-løsninger. DGS-1530-28SC er et solidt valg, når netværket skal være stabilt, overskueligt og klar til vækst.Type: Smart administreret Gigabit switchModel: DGS-1530-28SCAntal porte: 28Brand: D-Link...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switches
Vægt: 2.45g
EAN: 0790069474569
Varenr.: 2164098
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch
9.519 kr
Til butik
D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch billede

Produktinformation

Fleksibel netværksswitch til professionel driftD-Link DGS-1530-28SC er en smart administreret Gigabit switch med i alt 28 porte, der er velegnet til små og mellemstore virksomheder samt krævende hjemme-netværk. Den giver dig kontrolleret og skalerbar forbindelse til mange brugere og enheder – fra kontorpc’er til servere og adgangspunkter.Hvorfor vælge en smart administreret switch?Med en smart administreret model får du de vigtigste administrationsmuligheder til segmentering og styring af trafikken uden kompleksiteten fra fuldt administrerede enterprise-løsninger. DGS-1530-28SC er et solidt valg, når netværket skal være stabilt, overskueligt og klar til vækst.Type: Smart administreret Gigabit switchModel: DGS-1530-28SCAntal porte: 28Brand: D-Link...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switches
Vægt: 2.45g
EAN: 0790069474569
Varenr.: 2164098

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.192 kr8.192 krKøb
2Boligcenter DK9.499 kr9.499 krKøb
3Vivas DK9.519 kr9.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch i 78 dage. Laveste pris i perioden er 8.192 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 8.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.220 kr.

Den nuværende pris på 8.192 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for D-Link DGS-1530-28SC - 28-port smart administreret Gigabit switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20268.192 kr1 kr (0%)
24. maj 20268.193 kr1 kr (0%)
23. maj 20268.192 kr11 kr (0%)
22. maj 20268.203 kr116 kr (1%)
16. mar. 20268.319 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret