Gå til hovedindhold

D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE

D-linkMobiltelefon – coversEAN: 0790069467868
Pris fra 3.094 krtil 4.002,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 908,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.043 kr 15. apr.

Sammenlign priser på D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3094 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE
3.094 kr
Til butik
D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

D-Link DGS 1100-26MPV2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1100-26MPV2/E
EAN: 0790069467868
Varenr.: 1000623850
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SWITCH 26 X GIGABIT POE+ DGS-1100-26MPV2
3.748,5 kr
Til butik
SWITCH 26 X GIGABIT POE+ DGS-1100-26MPV2 billede

Produktinformation

26-Port PoE+ Gigabit Smart Managed Switch - 24-Port 10/100/1000BaseTX Auto-Negotiating Switch plus 2 SFP/Combo ports - PoE power budget 370W - PoE ports 1-24 - 802.1Q VLAN - 802.1p QoS - IGMP snooping - Switching capacity 52 Gbps - Max forwarding rate 38.

Produktspecifikationer

Mærke: D-LINK
EAN: 0790069467868
Varenr.: 15842666381647
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Switch 26 x gigabit poe+ dgs-1100-26mpv2
4.002,5 kr
Til butik
Switch 26 x gigabit poe+ dgs-1100-26mpv2 billede

Produktinformation

26-Port PoE+ Gigabit Smart Managed Switch- 24-Port 10/100/1000BaseTX Auto-Negotiating Switch plus 2 SFP/Combo ports- PoE power budget 370W- PoE ports 1-24- 802.1Q VLAN- 802.1p QoS- IGMP snooping- Switching capacity 52 Gbps- Max forwarding rate 38.69Mpps-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-link
Kategori: netværksswitch
EAN: 0790069467868
Varenr.: 5486401671

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.094 kr3.094 krKøb
2EL-GROSSISTEN3.748,5 kr3.748,5 krKøb
3MaintainIt4.002,5 kr4.002,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE

PriceData har fulgt prisen på D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.043 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 3.094 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.664 kr.

Den nuværende pris på 3.094 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for D-Link DGS 1100-26MPV2 Switch 26-porte Gigabit PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.094 kr555 kr (22%)
29. maj 20262.539 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.538 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.539 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.538 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.539 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.538 kr495 kr (24%)
15. apr. 20262.043 kr565 kr (22%)
14. apr. 20262.608 kr1 kr (0%)
10. apr. 20262.609 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret