Gå til hovedindhold

D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt

D-LinkStrømforsyninger og opladereEAN: 0790069478826
Pris fra 638 krtil 1.229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 591 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 637 kr 6. maj

Sammenlign priser på D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 638 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link Adapter 240Watt 4xUSB-C 1xUSB-A 3.0
638 kr
Til butik
D-Link Adapter 240Watt 4xUSB-C 1xUSB-A 3.0 billede

Produktinformation

D-Link DCF-241 - Strømforsyningsadapter - GaN + AC-strømadapter - 240 Watt - 5 A - Power Delivery 3.1, QC 4.0 - 5 output-stikforbindelser (4 x USB-C, USB Type A) - Europa

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DCF-241/E
EAN: 0790069478826
Varenr.: 1003483393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt
759 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB oplader 240 W GaN - D-Link, 4× USB-C + 1× USB-A
-1%1.209 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB oplader 240 W GaN - D-Link, 4× USB-C + 1× USB-A billede

Produktinformation

Stærk GaN USB oplader til hjem og kontorD-Link 240 W GaN opladeren samler hele din opladning ét sted. Med fire USB-C porte og én USB-A port kan du tilslutte op til fem enheder samtidig - fra laptop og tablet til telefon og tilbehør. GaN-teknologien og USB Power Delivery 3.1 sikrer effektiv, hurtig opladning op til 140 W på den kraftigste USB-C port.Fordele ved hurtig oplader i hverdagenOpladeren er universel og klar til brug med AC-strøm. Den leverer op til 100 W på to af USB-C portene, 30 W på en tredje og 22,5 W via USB-A med Quick Charge 3.0/4. Indbygget beskyttelse mod overopladning, overophedning, overstrøm, kortslutning og overspænding giver tryg opladning. Det kompakte, hvide design passer diskret på skrivebordet, og Plug and Play gør det nemt at komme i gang.Charger type: Indendørs, AC-strømSamlet effekt: Op til 240 WUSB-C porte: 4 (PD 3.1 op til 140 W)USB-A porte: 1 (USB 3.2 Gen 1, Quick Charge 3.0/4)Maks. samtidige enheder: 5Udgangseffekt pr. port: C1 140 W, C2 100 W, C3 100 W, C4 30 W, A 22,5 WIndgang: 110 – 240 V, 50/60 Hz, 3,5 AMål (H × B × D): 3,3 × 12,0 × 7,7 cmVægt: 0,634 kgDriftstemp.: 0 – 40 °C; Opbevaring: −20 – 80 °C; Luftfugtighed opbevaring: 10 – 100 %Beskyttelser: Overopladning, overophedning, overstrøm, kortslutning, overspændingFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Opladere
Vægt: 4.49g
EAN: 0790069478826
Varenr.: 1975868
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB oplader 240 W GaN - D-Link, 4× USB-C + 1× USB-A
-1%1.229 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK638 kr638 krKøb
2Proshop DK759 kr798 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt

PriceData har fulgt prisen på D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt i 179 dage. Laveste pris i perioden er 637 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 852 kr.

Den nuværende pris på 638 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for D-Link DCF-241 power adapter - GaN - + AC power adapter - 4 x USB-C USB Type A - 240 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026638 kr1 kr (0%)
6. maj 2026637 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026638 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026637 kr160 kr (20%)
8. apr. 2026797 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026798 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026799 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026800 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026801 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026802 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret