Gå til hovedindhold

D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax

D-LinkEAN: 0790069478659
Pris fra 859 krtil 1.289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DBR-330 LTE Trådløs Router
859 kr
Til butik
D-Link DBR-330 LTE Trådløs Router billede

Produktinformation

D-Link DBR-330 - Trådløs router 1-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DBR-330
EAN: 0790069478659
Varenr.: 1003653675
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax
-5%953 kr
Før 1.008 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link AX3000 Wi‑Fi 6 rejserouter - hvid
1.269 kr
Til butik
D-Link AX3000 Wi‑Fi 6 rejserouter - hvid billede

Produktinformation

Stabilt internet på farten med Wi‑Fi 6D-Link AX3000 Wi‑Fi 6 rejserouter er skabt til dig, der vil have pålidelig trådløs forbindelse på hotellet, i sommerhuset eller på kontoret. Den kompakte, hvide enhed leverer moderne Wi‑Fi 6 til dine enheder, så du kan arbejde, streame og game mere stabilt - også når flere er online samtidig. Den integrerede kortlæser og USB-port gør det nemt at dele filer lokalt, og den indbyggede LED-indikator giver hurtigt overblik.Fleksible tilslutninger - klar til 4G/5G og kabelRouteren er designet til mobilbrug med 4G/5G-understøttelse og en WAN/LAN-port til kablet internet. Intern antenne holder designet minimalistisk, mens USB-strømforsyning gør den nem at sætte op næsten overalt. En dedikeret reset-knap giver enkel nulstilling ved behov.Markedspositionering: BærbarFarve: HvidEnhedstype: Mobilt netværksrouterLED-indikatorer: JaReset-knap: JaStrømforsyning: USBAntenne: InternWi‑Fi: JaWi‑Fi-standard: Wi‑Fi 6 (802.11ax)Ethernet LAN: JaRJ‑45-porte: 1USB-port: JaKortlæser: JaUnderstøttede hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)Mobildata: 4G, 5G...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Vægt: 6.21g
EAN: 0790069478659
Varenr.: 2164082
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link AX3000 Wi‑Fi 6 rejserouter - hvid
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK859 kr859 krKøb
2Proshop DK953 kr992 krKøb
3Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
4Vivas DK1.289 kr1.368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax

PriceData har fulgt prisen på D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax i 123 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 938 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for D-Link DBR-330 AX3000 Wi-Fi 6 Travel Router - Wireless router 802.11b/g/n/ac/ax de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026859 kr20 kr (2%)
23. maj 2026879 kr1 kr (0%)
22. maj 2026880 kr1 kr (0%)
9. maj 2026879 kr59 kr (6%)
31. jan. 2026938 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret