Gå til hovedindhold

D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt

D-LinkRepeatere og transceivereEAN: 0790069472930
Pris fra 1.097 krtil 1.819 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 722 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 4. apr.

Sammenlign priser på D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1097 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link Nuclias Connect DAP-X3060 Trådløs forbindelse Hvid
1.097 kr
Til butik
D-Link Nuclias Connect DAP-X3060 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

D-Link Nuclias Connect DAP-X3060 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 802.1x

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DAP-X3060
EAN: 0790069472930
Varenr.: 1001922038
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DAP-X3060 AX3000 Wi-Fi 6 Ceiling Mount Access Point
1.196 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect access point
1.309 kr
Til butik
D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect access point billede

Produktinformation

Stabilt access point til pålidelig trådløst netværkD-Link DAP-X3060 er et access point til virksomheder og hjemmekontorer, der ønsker enkel administration via Nuclias Connect. Det kompakte, hvide design med diskret statuslys passer naturligt ind i kontor- og butiksmiljøer og hjælper dig med at levere trådløs forbindelse dér, hvor den behøves.Nem administration med Nuclias ConnectMed Nuclias Connect får du central styring af dit netværk, så flere access points kan håndteres samlet. Det giver overblik og gør det let at udvide dækningen i mødelokaler, åbne kontorer og undervisningsmiljøer.Produkttype: Access pointModel: DAP-X3060Administration: Nuclias ConnectFarve: HvidDesign: Kompakt med statusindikator...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Access Points
Vægt: 1.11g
EAN: 0790069472930
Varenr.: 2159817
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect access point
1.329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link Nuclias Connect DAP-X3060 Trådløs forbindelse Hvid
1.349 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt
-24%1.422 kr
Før 1.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TRÅDLØST ACCESS POINT DAP-X3060
1.546,91 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Trådløst access point dap-x3060
1.651,25 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Access Point
-13%1.819 kr
Før 2.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.097 kr1.097 krKøb
2Proshop DK1.196 kr1.196 krKøb
3Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
4Vivas DK1.329 kr1.408 krKøb
5Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb
6Teknikproffset DK1.422 kr1.481 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.546,91 kr1.546,91 krKøb
8MaintainIt1.651,25 kr1.651,25 krKøb
9Estore DK1.819 kr1.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt

PriceData har fulgt prisen på D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt i 140 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 1.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.147 kr.

Den nuværende pris på 1.097 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for D-Link DAP-X3060 Nuclias Connect AX3000 Wi-Fi 6 Dual Band PoE Accesspunkt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.097 kr47 kr (4%)
2. maj 20261.144 kr120 kr (12%)
22. apr. 20261.024 kr6 kr (1%)
20. apr. 20261.018 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.017 kr102 kr (9%)
15. apr. 20261.119 kr40 kr (4%)
8. apr. 20261.079 kr160 kr (13%)
7. apr. 20261.239 kr160 kr (15%)
5. apr. 20261.079 kr1.060 kr (5579%)
4. apr. 202619 kr1.120 kr (98%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret