Gå til hovedindhold

CyberPower Systems CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort

CyberPower SystemsUPS – tilbehørEAN: 4711027799780
Pris fra 4.196 krtil 5.541 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.345 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.975,4 kr 18. mar.

Sammenlign priser på CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4196 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort
4.196 kr
Til butik
CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør UPS
Farve: 4
Artikel nr.: PDU44005
EAN: 4711027799780
Varenr.: 7740636
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CyberPower Switched ATS PDU44005 Strømfordelingsenhed 10-stik 16A Sort 3.05m
4.700 kr
Til butik
CyberPower Switched ATS PDU44005 Strømfordelingsenhed 10-stik 16A Sort 3.05m billede

Produktinformation

CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - Ethernet, serial - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PDU44005
EAN: 4711027799780
Varenr.: 999772432
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CyberPower Switched ATS PDU44005 Strømfordelingsenhed 10-stik 16A Sort 3.05m
5.439 kr
Til butik
CyberPower Switched ATS PDU44005 Strømfordelingsenhed 10-stik 16A Sort 3.05m billede

Produktinformation

Oplev CyberPower Switched ATS PDU44005 Strømfordelingsenhed - en avanceret løsning til strømstyring med hele 10 stik og en kapacitet på 16A. Denne pålidelige enhed i elegant sort design er ideel til datacentre, serverrum og professionelle arbejdsmiljøer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning & Beskyttelse
EAN: 4711027799780
Varenr.: 131260
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CyberPower PDU44005 Switched ATS PDU - 10 udtag, 16 A, 1U, 3,05 m - sort
5.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CyberPower PDU44005 Switched ATS PDU - 10 udtag, 16 A, 1U, 3,05 m - sort
5.519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower Switched ATS PDU44005 - power distribution unit
5.541 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.196 kr4.196 krKøb
2CompuMail DK4.700 kr4.700 krKøb
3Ultrashop5.439 kr5.439 krKøb
4Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
5Vivas DK5.519 kr5.588 krKøb
6Proshop DK5.541 kr5.541 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort

PriceData har fulgt prisen på CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.810,56 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 4.700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.312 kr.

Den nuværende pris på 4.196 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for CyberPower Switched ATS PDU44005 - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 1-faset - serial, Ethernet - input: 2 x IEC 60320 C20 - output-stikforbindelser: 10 (8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19) - 1U - 3.05 m ledning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.196 kr387 kr (8%)
1. jun. 20264.583 kr387 kr (9%)
28. maj 20264.196 kr387 kr (8%)
27. maj 20264.583 kr117 kr (2%)
20. maj 20264.700 kr117 kr (3%)
17. maj 20264.583 kr387 kr (9%)
15. maj 20264.196 kr387 kr (8%)
14. maj 20264.583 kr68 kr (1%)
13. maj 20264.651 kr23 kr (0%)
12. maj 20264.628 kr47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret