Gå til hovedindhold

CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort

CyberpowerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4711027790190
Pris fra 1.935 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.184 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1935 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower OLS1000EA-DE - 1000VA/900W - UPS
1.935 kr
Til butik
CyberPower OLS1000EA-DE - 1000VA/900W - UPS billede

Produktinformation

CyberPower OLS1000EA-DE er en online dobbeltkonverterings-UPS med høj ydeevne, designet til at levere problemfri ren sinuskurvestrøm til missionskritisk udstyr i backoffice-, serverrum- og datacenter-miljøer. Online dobbeltkonverteringstopologi med nul overførselstid: Leverer kontinuerlig, stabil strøm, der hjælper med at beskytte følsomme enheder som NAS og servere, DVR/overvågningssystemer og nødsystemer. Ren sinuskurveudgang: Leverer ren strøm, der er velegnet til kritiske belastninger, som kræver ensartet output af høj kvalitet. ECO-tilstand og generator kompatibel: Understøtter effektiv drift og bevarer samtidig fleksibiliteten til generatorbaserede strømopsætninger. Farve-LCD-panel: Gør det nemt at overvåge og konfigurere UPS-indstillinger for bedre overblik over strømsystemet. Ventilatorer med variabel hastighed og indbygget beskyttelse: Automatisk termisk styring baseret på belastning hjælper med at reducere støj, mens overspændings-/spidsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse og EMI/RFI-filtrering hjælper med at beskytte tilsluttet udstyr. Tilslutnings- og administrationsmuligheder: Omfatter seriel tilslutning, understøttelse af PowerPanel Management Software og valgfri SNMP/HTTP fjernadministration. Med tower-formfaktor, Smart Battery Management (SBM) og en Emergency Power Off (EPO)-port til øjeblikkelig nedlukning i nødsituationer er OLS1000EA-DE bygget til pålidelig, kontrolleret strømbeskyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: CyberPower
Kategori: UPS
Artikel nr.: OLS1000EA-DE
EAN: 4711027790190
Varenr.: 3337331
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CyberPower Smart App Online S OLS1000EA UPS 900Watt 1000VA
2.629 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort
2.738 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning - CyberPower OLS1000EA, online dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 3 IEC-udtag
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning - CyberPower OLS1000EA, online dobbeltkonvertering, 1 kVA / 900 W, 3 IEC-udtag
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.935 kr1.935 krKøb
2CompuMail DK2.629 kr2.629 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.738 kr2.738 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.935 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 2.660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.555 kr.

Den nuværende pris på 1.935 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for CyberPower Smart App Online S OLS1000EA - UPS - AC 230 V - 900 Watt - 1000 VA - 1-faset - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.935 kr692 kr (26%)
5. maj 20262.627 kr692 kr (36%)
24. apr. 20261.935 kr9 kr (0%)
23. apr. 20261.944 kr650 kr (25%)
21. apr. 20262.594 kr11 kr (0%)
18. apr. 20262.583 kr11 kr (0%)
17. apr. 20262.594 kr20 kr (1%)
13. apr. 20262.574 kr44 kr (2%)
10. apr. 20262.618 kr44 kr (2%)
8. apr. 20262.574 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret