Gå til hovedindhold

Mascot Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09

MascotDiverse beklædningEAN: 5715411055222
Pris fra 578 krtil 579 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 533 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiberp.jak Customized 22303-682 sort L
578 kr
Til butik
Fiberp.jak Customized 22303-682 sort L billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Diverse beklædning
Farve: 1
Artikel nr.: 22303-682-09
EAN: 5715411055222
Varenr.: 21655969
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09
-11%579 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 billede

Produktinformation

Mascot Customized fiberpelsjakke blød, varm og funktionelMascot Customized fiberpelsjakke er lavet i blødt og varmt fiberpelsmateriale, der giver høj komfort i kolde omgivelser. Den fungerer perfekt som mellemlag eller som overgangsjakke. En høj krave, f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5715411055222
Varenr.: 9061994201437

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK578 kr617 krKøb
2Modekompagniet579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09

PriceData har fulgt prisen på Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 533 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 637 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Customized Fiberpelsjakke, Sort, Herre - 22303-682-09 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026578 kr86 kr (13%)
19. maj 2026664 kr18 kr (3%)
18. maj 2026646 kr18 kr (3%)
17. maj 2026664 kr18 kr (3%)
16. maj 2026646 kr46 kr (8%)
15. maj 2026600 kr95 kr (14%)
14. maj 2026695 kr49 kr (8%)
13. maj 2026646 kr49 kr (7%)
12. maj 2026695 kr95 kr (16%)
6. maj 2026600 kr95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret