Gå til hovedindhold

Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6

CudyBroer og routereEAN: 6971690793159
Pris fra 224 krtil 339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy WR1500 Trådløs router
224 kr
Til butik
Cudy WR1500 Trådløs router billede

Produktinformation

Cudy WR1500 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 - Dual Band - væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WR1500
EAN: 6971690793159
Varenr.: 1002198945
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6
272 kr
Til butik
Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 billede

Produktinformation

Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 er en højtydende router designet til at give problemfri internetforbindelse til hjemmet og små kontorer. Med AX1500 Wi-Fi tilbyder den hurtige hastigheder og stærk dækning på flere enheder. Gigabit Ethernet-porte sikrer hurtige kablede forbindelser, mens dens avancerede Wi-Fi 6-teknologi giver højere kapacitet og effektivitet. Ideel til streaming, gaming og husholdninger med flere enheder, garanterer denne router en pålidelig og effektiv forbindelse til alle dine onlineaktiviteter.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: WR1500
EAN: 6971690793159
Varenr.: 3326685
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY Wi-Fi Router WR1500 AX1500 Gigabit Mesh
-28%310 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CUDY Wi-Fi Router WR1500 AX1500 Gigabit Mesh billede

Produktinformation

CUDY Wi-Fi Router WR1500 AX1500 Gigabit Mesh. Opgrader til Wi-Fi 6 for Gigabit+ Speed. Super-Fast AX1500 Wi-Fi 6, 4× 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports, OFDMA, Beamforming, and MU-MIMO, Høj-kapacitets Wi-Fi for et Smart hjem, Hold buffering i skak med Wi-Fi 6-standarder. Den avancerede 1024-QAM-modulation og en højere symbolhastighed øger 5 GHZ-hastigheden med 38 % og tilbyder superhurtig download, der konkurrerer med et Gigabit Ethernet-kablet netværk. Forøget dækning, lavere latens, Den opgraderede Wi-Fi 6-standard har downlink og uplink MU-MIMO og OFDMA, hvilket multiplicerer netværkskapaciteten for at være mere lydhør under hård brug. Den seneste WPA3 Sikkerhed - Kryptér dit WiFi til det højeste niveau, Den gamle WPA og WPA2 er svage under risikoen for brute-force-angreb. WPA3, som den seneste krypteringsprotokol, krypterer din trådløse kommunikation til det bedste niveau og beskytter dine data mod lækage. For mere information, se den downloadbare pdf-fil under produktmediefanen nedenfor.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
EAN: 6971690793159
Varenr.: C71593
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 6 router - Cudy WR1500 dual-band gigabit, sort
319 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 6 router - Cudy WR1500 dual-band gigabit, sort
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK224 kr224 krKøb
2Proshop DK272 kr311 krKøb
3Teknikproffset DK310 kr369 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5Vivas DK339 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Cudy WR1500 Gigabit Wi-Fi Router AX1500 - Wireless router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026224 kr1 kr (0%)
22. maj 2026223 kr1 kr (0%)
15. maj 2026224 kr1 kr (0%)
13. maj 2026223 kr1 kr (0%)
12. maj 2026224 kr3 kr (1%)
9. maj 2026227 kr3 kr (1%)
8. maj 2026224 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026223 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret