Gå til hovedindhold

Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

Pris fra 1.136 krtil 1.289 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 777 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1136 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
1.136 kr
Til butik
Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) billede

Produktinformation

1.0, Wi-Fi-system, (router), mesh Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 6, Multi-Band

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: M11000(1-Pack)
EAN: 6971690793616
Varenr.: 3421860
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy M11000 Wi-Fi-system
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.136 kr1.136 krKøb
2CompuMail DK1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 777 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.067 kr.

Den nuværende pris på 1.136 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Cudy M11000 BE11000 2.5G Tri-Band Mesh Wi-Fi 7 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.136 kr153 kr (12%)
22. maj 20261.289 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.290 kr68 kr (5%)
12. maj 20261.358 kr30 kr (2%)
6. maj 20261.328 kr511 kr (63%)
2. maj 2026817 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026819 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026820 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026819 kr529 kr (39%)
21. apr. 20261.348 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret