Gå til hovedindhold

Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange

CuckooKøkkenudstyrEAN: 8809019398199
Pris fra 710 krtil 733 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 705 kr 25. maj

Sammenlign priser på Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cuckoo Riskoger 0.54liter 360W Orange
710 kr
Til butik
Cuckoo Riskoger 0.54liter 360W Orange billede

Produktinformation

Cuckoo CR-0331 - Risgryde - 0.54 liter - 360 W - orange

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CR-0331
EAN: 8809019398199
Varenr.: 1000224898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cuckoo Rice Cooker 0.54l CR-0331
711 kr
Til butik
Cuckoo Rice Cooker 0.54l CR-0331 billede

Produktinformation

Riskoger, 0,54 liter, 360 W, 220-240V 50Hz, 3D-varmesystem, Hold varm-funktion, orange Sæt den blot i stikkontakten og færdig! Når risene er kogt, skifter riskogeren automatisk til hold varm tilstand. Hold varm-funktionen holder risene varme i op til 12 timer, uden at de tørrer ud. Varmen kommer ligeligt nedefra, ovenfra og fra siderne. På denne måde koges risene jævnt. "PTFE"-belægningen på den indvendige gryde forhindrer enhver forbrænding.

Produktspecifikationer

Mærke: Cuckoo
Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: CR-0331
EAN: 8809019398199
Varenr.: 3073946
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange
733 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK710 kr710 krKøb
2Proshop DK711 kr750 krKøb
3CS MEGASTORE DK733 kr772 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange

PriceData har fulgt prisen på Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange i 178 dage. Laveste pris i perioden er 704 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Cuckoo CR-0331 - Riskoger - 0.54 liter - 360 W - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026710 kr5 kr (1%)
25. maj 2026705 kr5 kr (1%)
20. maj 2026710 kr5 kr (1%)
18. maj 2026705 kr5 kr (1%)
12. maj 2026710 kr5 kr (1%)
11. maj 2026705 kr5 kr (1%)
25. feb. 2026710 kr5 kr (1%)
24. feb. 2026705 kr9 kr (1%)
23. feb. 2026714 kr6 kr (1%)
19. feb. 2026720 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret