Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION

Solar PlusSanitetEAN: 5713031020231
Pris fra 44,48 krtil 159,26 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114,78 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,61 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.48 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Påfyldningsslange Centralvarme. 3,5M.
44,48 kr
Til butik
Påfyldningsslange Centralvarme. 3,5M. billede

Produktinformation

Påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Færdigmonteret med omløbere for hurtig tilslutning på påfyldnings studs. IKKE VA godkendt til drikkevand. IKKE GODKENDT SOM FAST VANDTILSLUTNING MED KONSTANT TRYK: Husk at påfyldningsslange ikke må være fastmonter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5713031020231
Varenr.: 8810752508241
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Påfyldningsslange centralvarme. 3,5m.
46,25 kr
Til butik
Påfyldningsslange centralvarme. 3,5m. billede

Produktinformation

Påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Færdigmonteret med omløbere for hurtig tilslutning på påfyldnings studs. IKKE VA godkendt til drikkevand. IKKE GODKENDT SOM FAST VANDTILSLUTNING MED KONSTANT TRYK:Husk at påfyldningsslange ikke må være fastmontere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: komplet centralvarme slangesæt
EAN: 5713031020231
Varenr.: 0201025936
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pfyldningsslange til CENTRALVARME. 3,5 meter
67 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION
159,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk44,48 kr44,48 krKøb
2MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
3WATTOO.DK67 kr67 krKøb
4CS MEGASTORE DK159,26 kr358,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION i 172 dage. Laveste pris i perioden er 43,42 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 58,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 44,48 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Csslr Plus påfyldningsslange til centralvarme anlæg. Monteret m omløbere for hurtig tilslutning. 3,5 meter.EJ TIL FAST INSTALLATION de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202644,48 kr1,77 kr (4%)
2. jun. 202646,25 kr1,77 kr (4%)
1. jun. 202644,48 kr1,77 kr (4%)
19. maj 202646,25 kr
25. apr. 202646,39 kr
18. apr. 202645,81 kr2,2 kr (5%)
14. apr. 202643,61 kr1,39 kr (3%)
13. apr. 202645 kr1,39 kr (3%)
2. mar. 202643,61 kr
19. feb. 202643,58 kr1,42 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret