Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W)

EL-GrossistenUndertøjEAN: 8710163550015
Pris fra 62,75 krtil 71 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,25 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,75 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPOT LED PAR16 240LM 830 GU10 DÆMP GLAS
62,75 kr
Til butik
SPOT LED PAR16 240LM 830 GU10 DÆMP GLAS billede

Produktinformation

Solar Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W)

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 8710163550015
Varenr.: 15842003288399
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spot led par16 240lm 830 gu10 dæmp glas
67,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W)
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN62,75 kr62,75 krKøb
2MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W)

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W) i 112 dage. Laveste pris i perioden er 12,5 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 83,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 62,75 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Csslr Plus LED GU10 Dæmpbar 3.6W 240lm 3000K CRI 80 36 ° Glas (35W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202662,75 kr4,75 kr (7%)
28. maj 202667,5 kr8,5 kr (11%)
14. maj 202676 kr1,09 kr (1%)
10. maj 202677,09 kr1,19 kr (2%)
9. maj 202675,9 kr7,85 kr (9%)
30. apr. 202683,75 kr1,25 kr (2%)
22. apr. 202682,5 kr5,95 kr (8%)
21. apr. 202676,55 kr32,8 kr (75%)
11. apr. 202643,75 kr2 kr (5%)
1. apr. 202641,75 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret