Gå til hovedindhold

Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort

CrucialRAMEAN: 0649528930019
Pris fra 2.549 krtil 8.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.170 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2549 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Crucial Memory Module 96 Gb 2 X 48 Gb
2.549 kr
Til butik
Crucial Memory Module 96 Gb 2 X 48 Gb billede

Produktinformation

Crucial Memory Module 96 Gb 2 X 48 Gb (CT2K48G56C46S5) Opgrader din computer med Crucial Memory Module, der tilbyder en imponerende kapacitet på 96 Gb med to moduler á 48 Gb hver. Dette DDR5 RAM-modul er designet til at levere enestående ydeevne og hast...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Crucial
Kategori: RAM
EAN: 0649528930019
Varenr.: 85114
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Crucial DDR5 96GB kit 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
7.522 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort
8.573 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Crucial DDR5 96 GB (2x48) 5600 MHz CL46 SO-DIMM
-1%8.699 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Crucial DDR5 96 GB (2x48) 5600 MHz CL46 SO-DIMM
-1%8.719 kr
Før 8.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
2CompuMail DK7.522 kr7.522 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.573 kr8.573 krKøb
4Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
5Vivas DK8.719 kr8.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.549 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 7.916 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.056 kr.

Den nuværende pris på 2.549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 66% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Crucial - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1,1 V - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.549 kr4.973 kr (66%)
24. maj 20267.522 kr4.973 kr (195%)
20. maj 20262.549 kr4.973 kr (66%)
18. maj 20267.522 kr4.973 kr (195%)
16. maj 20262.549 kr4.973 kr (66%)
15. maj 20267.522 kr4.973 kr (195%)
28. apr. 20262.549 kr4.973 kr (66%)
27. apr. 20267.522 kr4.973 kr (195%)
24. apr. 20262.549 kr4.973 kr (66%)
23. apr. 20267.522 kr4.973 kr (195%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret