Gå til hovedindhold

Knipex Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser

KnipexRedskaberEAN: 4003773062134
Pris fra 1.544 krtil 1.975 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 431 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1544 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KNIPEX Crimpsortiment mit Kabelverbinder 97 90 2
1.544 kr
Til butik
KNIPEX Crimpsortiment mit Kabelverbinder 97 90 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 97 90 21
EAN: 4003773062134
Varenr.: 995851244
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 97 90 21, Værktøjssæt
1.683 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser
-26%1.974,64 kr
Før 2.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser billede

Produktinformation

Dette omfattende crimpsortimentssæt er ideelt tilpasset til professionelle, der arbejder inden for elektriske installationer og vedligeholdelse. Sættet er nøje sammensat for at dække en bred vifte af crimpningsbehov og indeholder avancerede crimpværktøjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Elektronikværktøj
EAN: 4003773062134
Varenr.: 265810
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Crimp-sortiment
1.975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.544 kr1.544 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.683 kr1.683 krKøb
3Globaltools.dk1.974,64 kr1.974,64 krKøb
4Proshop DK1.975 kr1.975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser

PriceData har fulgt prisen på Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.544 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.935,91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.737 kr.

Den nuværende pris på 1.544 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Crimpsortiment 97 90 21 - tang og kabelforbindelser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.544 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.547 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.544 kr139 kr (8%)
18. maj 20261.683 kr139 kr (9%)
29. mar. 20261.544 kr133 kr (8%)
28. mar. 20261.677 kr195 kr (10%)
27. mar. 20261.872 kr195 kr (12%)
26. mar. 20261.677 kr195 kr (10%)
25. mar. 20261.872 kr195 kr (12%)
16. mar. 20261.677 kr195 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret