Gå til hovedindhold

Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml

CreedParfume og eau de cologneEAN: 3508441103665
Pris fra 962,76 krtil 1.355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 392,24 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 962.76 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creed Aventus EDP W 30 ml
962,76 kr
Til butik
Creed Aventus EDP W 30 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Creed
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 3508441103665
EAN: 3508441103665
Varenr.: 5961702
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creed Aventus For Her Edp Spray 30 ml
1.172 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Creed Aventus For Her EDP 30 ml
1.209 kr
Til butik
Creed Aventus For Her EDP 30 ml billede

Produktinformation

Creed Aventus For Her EDP er en forførende duft, der udstråler elegance og styrke. Den er designet til den moderne kvinde, der ønsker at skille sig ud fra mængden. Denne ekstrakt af parfume er sammensat af frugtagtige noter af grønne æbler og hindbær, kombineret med blomstrende undertoner af rose, sandeltræ og moskus. Den har en langvarig og luksuriøs duft, der er perfekt til både daglig brug og særlige lejligheder. Anvendelse: Påfør en lille mængde på pulsområderne som håndled, hals og bag ørerne for at forlænge duftens holdbarhed. Bare et enkelt sprøjt er nok til at forskønne din dag og efterlade et subtilt, men uforglemmeligt indtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Creed
Kategori: Nicheparfumer
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 3508441103665
EAN: 3508441103665
Varenr.: 3508441103665
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml
1.355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK962,76 kr1.001,76 krKøb
2Teknikproffset DK1.172 kr1.221 krKøb
3Beautycos DK1.209 kr1.209 krKøb
4Lyko DK1.355 kr1.355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 962,76 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.056 kr.

Den nuværende pris på 962,76 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Creed Aventus For Her Aventus For Her Eau de Parfum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026962,76 kr24,47 kr (2%)
13. maj 2026987,23 kr51,96 kr (5%)
15. apr. 20261.039,19 kr9,25 kr (1%)
14. apr. 20261.048,44 kr19,56 kr (2%)
10. apr. 20261.068 kr46 kr (4%)
6. apr. 20261.114 kr5 kr (0%)
2. apr. 20261.119 kr1 kr (0%)
31. mar. 20261.120 kr52 kr (5%)
10. mar. 20261.068 kr14 kr (1%)
17. feb. 20261.054 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret