Gå til hovedindhold

Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde

CreativeHovedtelefoner og headsetEAN: 5390660195990
Pris fra 434 krtil 1.030 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 596 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 375 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 434 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Zen Hybrid 2 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid
434 kr
Til butik
Creative Zen Hybrid 2 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid billede

Produktinformation

Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51EF1140AA000
EAN: 5390660195990
Varenr.: 1001797889
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde
437 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Creative Zen Hybrid 2 trådløse over-ear hovedtelefoner - hvid
-20%479 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creative Zen Hybrid 2 trådløse over-ear hovedtelefoner - hvid billede

Produktinformation

Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - hvidCreative Zen Hybrid 2-hovedtelefoner leverer en alsidig lydoplevelse gennem både kablet og trådløs tilslutning, hvilket sikrer, at brugerne kan nyde deres yndlingsmusik uden afbrydelse. Med dynamiske drivere og et frekvensresponsområde på 20-20.000 Hz giver disse hovedtelefoner en klar og fyldig lydkvalitet. Active Noise Cancelling-funktionen bruger Hybrid Active Noise Cancelling-teknologi og ENC Noise Reduction til at minimere omgivende lyde, hvilket giver mulighed for fordybende lytning, uanset om man er hjemme eller på farten.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBredde: 16 cmDybde: 8 cmFarve: FlødeFunktioner: Super X-Fi-teknologi, LED-indikatorHøjde: 20.5 cmKompatibilitet: Android-telefonAndroid tabletiPadiPhoneMacWindowsMaks. driftsafstand: 15 mØrepudemateriale: KunstlæderPandebåndsmateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - 35 mm jackstikVægt: 287 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: Dynamisk driver - 40 mmBluetooth audiocodec: AAC, SBCBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Vide...

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.49g
EAN: 5390660195990
Varenr.: 2170804
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Creative Zen Hybrid 2 trådløse over-ear hovedtelefoner - hvid
-19%499 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Zen Hybrid 2 Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid
519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Zen Hybrid 2
564 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Zen Hybrid 2 trådløse over-ear-hovedtelefoner ANC
1.030 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK434 kr434 krKøb
2CS MEGASTORE DK437 kr476 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr568 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Proshop DK564 kr603 krKøb
7Teknikproffset DK1.030 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde

PriceData har fulgt prisen på Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 492 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 434 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Creative Zen Hybrid 2 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - fløde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026434 kr3 kr (1%)
30. maj 2026437 kr16 kr (4%)
28. maj 2026453 kr1 kr (0%)
27. maj 2026454 kr5 kr (1%)
25. maj 2026449 kr3 kr (1%)
24. maj 2026452 kr41 kr (10%)
23. maj 2026411 kr1 kr (0%)
22. maj 2026412 kr50 kr (11%)
21. maj 2026462 kr30 kr (6%)
20. maj 2026492 kr77 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret