Gå til hovedindhold

Creativ Company Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000)

Creativ CompanyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167245187
Pris fra 616 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 243 kr (28% besparelse)

Sammenlign priser på Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 616 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company A-Color - Acrylic Paint - Glossy - 15 x 500ml
616 kr
Til butik
Creativ Company A-Color - Acrylic Paint - Glossy - 15 x 500ml billede

Produktinformation

Halvtransparent, vandbaseret blank akrylmaling i god kvalitet, Velegnet både som plakatmaling, samt på mange lyse og sugende overflader. Malingen kan påføres med pensel, samt duppes eller rulles på overflader med stencils og ruller af skum. Værktøj skylles i lunken vand efter brug.

Produktspecifikationer

Kategori: Hobby artikler
Artikel nr.: 32000
EAN: 5707167245187
Varenr.: 3090598
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000)
681 kr
Til butik
Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) billede

Produktinformation

Sortiment af vandbaseret akrylmaling af høj kvalitet, som tørrer til en blank finish. Er velegnet til kulisser, træ, papmaché osv. Den er sikker at bruge og kan blandes til et uendeligt antal farver. Rengøres med varmt vand. Pakke med 15 farver á 500 ml i forskellige farver. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Acryl
EAN: 5707167245187
Varenr.: D10884
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Akrylmaling Blank, ass. farver, 15x500ml/ 1 pk.
-27%730 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Akrylmaling Blank, ass. farver, 15x500ml/ 1 pk. billede

Produktinformation

Halvtransparent, vandbaseret blank akrylmaling i god kvalitet, Velegnet både som plakatmaling, samt på mange lyse og sugende overflader Features: Colour: Assorted colors Info: EUH208 Contains 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one and 2-methyl-2H-isothia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: A-color
Kategori: A-Color Akrylmaling Blank
EAN: 5707167245187
Varenr.: 5707167245187
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
A-color - Akrylmaling Sæt - Blank - 15x500 Ml
759,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akrylmaling A-Color Blank - med 15 stk. ass. farver á 500 ml
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK616 kr655 krKøb
2Teknikproffset DK681 kr750 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby730 kr730 krKøb
4Gucca.dk759,95 kr759,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK859 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000)

PriceData har fulgt prisen på Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 616 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 645 kr.

Den nuværende pris på 616 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Creative Toys A-Color - Akrylmaling - Blank - 15 x 500 ml (32000) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. feb. 2026616 kr39 kr (6%)
14. jan. 2026655 kr10 kr (2%)
3. jan. 2026665 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret