Gå til hovedindhold

Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets

Pris fra 59,95 krtil 99,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Disney Stitch - Diamond Painting Magnet Kit
59,95 kr
Til butik
Disney Stitch - Diamond Painting Magnet Kit billede

Produktinformation

Lav dine egne glitrende magneter med dette kreative sæt! Perfekt til Stitch-fans, der ønsker at...

Produktspecifikationer

Mærke: totum
Kategori: kreativ hobby|sy og strik|broderi
EAN: 8714274700086
Varenr.: 717138
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Totum Stitch Diamond Painting Magnets
61 kr
Til butik
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stitch Diamond Painting Magneter
99,9 kr
Til butik
Stitch Diamond Painting Magneter billede

Produktinformation

Lav magisk magnetkunst! Lad børnene bruge deres kreativitet til at farvelægge forskellige Stitch-motiver ved at placere sten på magnetplader. En unik og virkelig sjov gave til barnet, der elsker Disneys Lilo & Stitch!Stitch Diamond Painting Magneter inkluderer fire magnetplader og en magnetisk nøglering til dig at dekorere, og kommer også med perler i elleve forskellige farver, en applikator, en bakke til at samle perlerne, 2 ark med klistermærker. Anbefalet alder: 5+.Indhold: Magneter Nøglering "Diamanter" Instruktioner Dette er et officielt licenseret produkt.

Produktspecifikationer

Mærke: Hisab/Joker
Kategori: Gaver til Børn
Artikel nr.: 98049
EAN: 8714274700086
Varenr.: 105080-1

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Proshop DK61 kr100 krKøb
3Partyking DK99,9 kr99,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets

PriceData har fulgt prisen på Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets i 177 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Creative Craft Group DISNEY STITCH Diamond Painting magnets de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659,95 kr1,05 kr (2%)
28. maj 202661 kr1,05 kr (2%)
24. maj 202659,95 kr1,05 kr (2%)
23. maj 202661 kr1,05 kr (2%)
14. maj 202659,95 kr1,05 kr (2%)
13. maj 202661 kr1,05 kr (2%)
21. apr. 202659,95 kr1,05 kr (2%)
20. apr. 202661 kr1,05 kr (2%)
14. apr. 202659,95 kr1,05 kr (2%)
13. apr. 202661 kr1,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret