Gå til hovedindhold

CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30)

Creative CollectionBordeEAN: 5711173351817
Pris fra 789 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 560 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 750 kr 8. maj

Sammenlign priser på CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 789 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Bia Konsolbord, Hvid, MDF
789 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Bia Konsolbord, Hvid, MDF billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dekoration til boligen
Farve: 2
Artikel nr.: 82065031
EAN: 5711173351817
Varenr.: 25646803
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Collection Bia
789 kr
Til butik
Creative Collection Bia billede

Produktinformation

Bia Konsolbord fra Creative Collection er lavet af MDF og fyrretræ med bløde, bølgede kanter og en ekstra hylde i bunden. Den hvide overflade og de afrundede former giver bordet et let og klassisk udtryk - ideelt til en entré eller stue.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82065031
EAN: 5711173351817
Varenr.: 3400592
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Collection - Bia Konsolbord MDF Hvid 60x60x30 cm
-17%999 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creative Collection - Bia Konsolbord MDF Hvid 60x60x30 cm billede

Produktinformation

Elegant konsolbord med bølgede kanterBia konsolbordet fra Creative Collection er lavet af MDF og fyrretræ med bløde, bølgede kanter og en ekstra hylde nederst. Den hvide overflade og de afrundede former giver bordet et let og klassisk udtryk - ideelt i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Best selling products
EAN: 5711173351817
Varenr.: 60904792949066
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bia Konsolbord, Hvid, MDF, L60xH60xW30 cm
1.199 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30)
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK789 kr828 krKøb
2Proshop DK789 kr828 krKøb
3Bolig & Haven999 kr999 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.199 kr1.199 krKøb
5Boboonline.dk1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30)

PriceData har fulgt prisen på CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 823 kr.

Den nuværende pris på 789 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Bia konsolbord, m. 1 hylde - hvid MDF (L60xH60xB30) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026789 kr2 kr (0%)
23. maj 2026791 kr208 kr (21%)
22. maj 2026999 kr39 kr (4%)
20. maj 2026960 kr170,05 kr (22%)
19. maj 2026789,95 kr
12. maj 2026789 kr39 kr (5%)
8. maj 2026750 kr39 kr (5%)
7. maj 2026789 kr171 kr (18%)
27. apr. 2026960 kr169 kr (21%)
24. apr. 2026791 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret