Gå til hovedindhold

Creative Technology Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld

Pris fra 561 krtil 1.179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 618 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 9. maj

Sammenlign priser på Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Aurvana Ace 2 Trådløs TWS earbuds Sort Guld
561 kr
Til butik
Creative Aurvana Ace 2 Trådløs TWS earbuds Sort Guld billede

Produktinformation

Creative Aurvana Ace 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gennemsigtig sort, bødker

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51EF1160AA000
EAN: 5390660196034
Varenr.: 1001872234
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Aurvana Ace 2
585 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld
-9%689 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld billede

Produktinformation

Creative Aurvana Ace 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gennemsigtig sort, bødkerOplev en blanding af innovation og komfort med Creative Aurvana Ace 2, der er designet til at forbedre din lydoplevelse. Disse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Hybrid Active Noise Canceling og cVc-teknologi fra Qualcomm, der sikrer, at din musik og dine opkald er klare, selv i støjende omgivelser. Med Bluetooth 5.3 kan du nyde en stabil og problemfri forbindelse til dine enheder, hvilket gør det nemmere end nogensinde at forblive forbundet, når du er på farten. Den 10 mm dynamiske drivermembran er designet med henblik på komfort og fordybende lyd, så du kan lytte i timevis uden ubehag. Intuitive berøringsbetjeninger giver dig mulighed for nemt at styre din lyd, besvare opkald og få adgang til din stemmeassistent, alt sammen uden at række ud efter din enhed. Uanset om du træner eller bliver fanget i regnen, sikrer IPX5-vandtæthedsklassen, at dine øretelefoner er beskyttet. Oplev trådløs lyd med Creative Aurvana Ace 2.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: VandresistentDimensioner & vægt detaljer: Opladningsetui: 6.47 cm x 4.91 cm x 2.69 cm / 37.2 gFarve: Gennemsigtig sort, bødkerFunktioner: Sand trådløsberøringskontrolSuper X-Fi-teknologixMEMS driverMaks. driftsafstand: 10 mProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 46.6 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: Dynamisk dr...

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.15g
EAN: 5390660196034
Varenr.: 2145842
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld
-9%709 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Aurvana Ace 2 Trådløs TWS earbuds Sort Guld
739 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Aurvana Ace 2 True trådløse in-ears, sort
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK561 kr561 krKøb
2Proshop DK585 kr624 krKøb
3Boligcenter DK689 kr689 krKøb
4Vivas DK709 kr778 krKøb
5Ultrashop739 kr739 krKøb
6Teknikproffset DK1.179 kr1.228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld

PriceData har fulgt prisen på Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld i 182 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 618 kr.

Den nuværende pris på 561 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Creative Aurvana Ace 2 trådløse in‑ear høretelefoner - Sort/Guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026561 kr3 kr (1%)
26. maj 2026564 kr4 kr (1%)
24. maj 2026568 kr4 kr (1%)
23. maj 2026572 kr4 kr (1%)
21. maj 2026576 kr4 kr (1%)
20. maj 2026580 kr4 kr (1%)
18. maj 2026584 kr4 kr (1%)
17. maj 2026588 kr4 kr (1%)
15. maj 2026592 kr4 kr (1%)
14. maj 2026596 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret