Gå til hovedindhold

Diverse Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver

DiverseKartonEAN: 5712854187121
Pris fra 799,95 krtil 1.045 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 245,05 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver
799,95 kr
Til butik
Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver billede

Produktinformation

Dette sæt indeholder ensfarvet karton i høj kvalitet sammen med børnesakse, der er velegnede til...

Produktspecifikationer

Kategori: kreativ hobby|papir og karton|karton
EAN: 5712854187121
Varenr.: 607750
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Creativ karton og børnesakse, A3,A4,A5,A6, 180 g, ass. farver, 1 sæt
-26%800 kr
Før 1.085 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creativ karton og børnesakse, A3,A4,A5,A6, 180 g, ass. farver, 1 sæt billede

Produktinformation

Super sortiment af ensfarvet karton i god kvalitet og gode børnesakse. Pk. med 20 forskellige farver: 300 ark A3, A4, A5, 600 ark A6, 10 stk. højrehåndssakse og 2 stk. venstrehåndssakse. Features: Colour: assorted colours Amount: 1 set

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Karton A4
EAN: 5712854187121
Varenr.: 5712854187121
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Creativ karton og børnesakse, A3+A4+A5+A
1.045 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby800 kr800 krKøb
3Nova Nordic A/S1.045 kr1.045 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver

PriceData har fulgt prisen på Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver i 181 dage. Laveste pris i perioden er 799,95 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.045 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 799,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Creativ Karton Og Børnesakse - A3,a4,a5,a6 - 180 G - Assorterede Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026799,95 kr
28. maj 2026800 kr
23. maj 2026799,95 kr60 kr (7%)
13. maj 2026859,95 kr20,95 kr (2%)
10. maj 2026839 kr20,95 kr (2%)
9. maj 2026859,95 kr20,95 kr (2%)
7. maj 2026839 kr20,95 kr (2%)
30. apr. 2026859,95 kr27,05 kr (3%)
16. apr. 2026887 kr48 kr (6%)
8. apr. 2026839 kr48 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret