Gå til hovedindhold

Creality3D Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A

Creality3D3D-printereEAN: 6971636404170
Pris fra 1.519 krtil 2.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 980 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.468 kr 14. maj

Sammenlign priser på Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1519 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D Ender-3 V3 SE
1.519 kr
Til butik
Creality3D Ender-3 V3 SE billede

Produktinformation

Creality3D - Ender 3 V3 Se - 3D-Printer - Stor Byggevolumen - Hurtig Opvarmning - Præcisionsudskrivning - Nem Montering

Produktspecifikationer

Mærke: Creality3D
Artikel nr.: Ender 3 V3 SE
EAN: 6971636404170
Varenr.: 1001837767
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Creality Ender 3 v3 KE 3D-printer
1.999 kr
Til butik
Creality Ender 3 v3 KE 3D-printer billede

Produktinformation

Den indbyggede 4,3 tommer touchskærm er omdrejningspunktet i Creality Ender 3 v3 KE 3D-printer – den giver dig direkte kontrol over udskrivninger og indstillinger uden at skulle åbne en computer. Printeren er velegnet til prototyper, fremstilling af reservedele, hobbyprojekter og modellering. Nem styring direkte på printeren Med 4,3 tommer touchskærm får du et klart overblik over status på dine udskrivninger. Du kan starte, pause og justere print direkte på enheden, hvilket gør arbejdsgangen mere smidig ved arbejdsbordet. Klar til mange forskellige materialer Dysen har en maksimal temperatur på 300° og er kompatibel med de fleste materialer på markedet. Det giver dig gode muligheder for at tilpasse filamentvalget til den konkrete opgave. I pakken: Creality Ender 3 v3 KE 3D-printer.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality 3D
Kategori: Printer
Artikel nr.: Creality Ender 3 v3 KE
EAN: 6971636404170
Varenr.: 87995
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creality3D Ender-3 V3 KE - - FDM
2.044 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREALITY Ender-3 V3 KE - 3D Printer
2.048 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A
2.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creality3D ENDER-3 V3 KE
2.307 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Creality 3d Ender-3 V3 Ke
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.519 kr1.519 krKøb
2Av-Cables DK1.999 kr1.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.044 kr2.113 krKøb
4Proshop DK2.048 kr2.048 krKøb
5InkClub DK2.299 kr2.299 krKøb
6Teknikproffset DK2.307 kr2.376 krKøb
7Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.468 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.668 kr.

Den nuværende pris på 1.519 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D-printer 6971636404170 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.519 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.518 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.519 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.522 kr54 kr (4%)
14. maj 20261.468 kr365 kr (20%)
13. maj 20261.833 kr275 kr (18%)
11. maj 20261.558 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.559 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.558 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.559 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret