Gå til hovedindhold

Creality3D Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035)

Pris fra 100 krtil 116 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D Sort CR-PETG filament
100 kr
Til butik
Creality3D Sort CR-PETG filament billede

Produktinformation

Creality3D - Sort - 1 kg - boks - CR-PETG filament (3D)

Produktspecifikationer

Mærke: Creality3D
Artikel nr.: 3301030035
EAN: 6971636405344
Varenr.: 1001555772
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035)
112 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality CR-PETG - 1.75mm - 1kg Sort 6971636405344 Modsvarer: N/A
-10%116 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creality Creality CR-PETG - 1.75mm - 1kg Sort 6971636405344 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Miljøvenlig, lugtfri og ugiftig PETG har fremragende våd- og kemikaliebestandighed, ingen lugt og er ugiftigt, hvilket er godt for miljøet. Det kan skrives ud med fine resultater. Fremragende stabilitet og fugtbestandighed Med ensartet diameter er det ikke let at få revner og skævheder. Med god sejhed er den printede model fast og robust Filamenterne kan bøjes gentagne gange med høj brudforlængelse. Gennemsigtig og blank Det færdige produkt har en fin overflade med udsøgte detaljer Let at bruge og god kompatibilitet CR-PETG er kompatibel med alle Creality FDM-printere. Filament af høj kvalitet skaber delikate kunstneriske værker.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality
Kategori: PETG-filament,3D skrivarförbrukning
EAN: 6971636405344
Varenr.: 6971636405344

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK100 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
3InkClub DK116 kr116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035)

PriceData har fulgt prisen på Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Creality 3D 3301030035. Printmateriale: Polyethylenterephthalatglycol (PETG), Printfarver: Sort, Mærkekompatibilitet: Creality 3D. Vægt: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Emballagebredde: 210 mm, Emballagedybde: 210 mm (3301030035) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026100 kr2 kr (2%)
30. maj 2026102 kr27 kr (21%)
25. maj 2026129 kr29 kr (29%)
23. maj 2026100 kr29 kr (22%)
12. maj 2026129 kr27 kr (26%)
24. apr. 2026102 kr27 kr (21%)
20. feb. 2026129 kr2 kr (2%)
1. feb. 2026127 kr2 kr (2%)
31. jan. 2026129 kr2 kr (2%)
29. jan. 2026127 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret