Gå til hovedindhold

Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001)

Crazy SensationsKreativitetssætEAN: 3555801326004
Pris fra 100,89 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99,06 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100.89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CRAZY SENSATIONS ASMR 5 Pack
100,89 kr
Til butik
CRAZY SENSATIONS ASMR 5 Pack billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canal Toys
Kategori: Slim
Farve: 1
Artikel nr.: 3555801326004
EAN: 3555801326004
Varenr.: 10244335
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crazy Sensations ASMR 5-pak
130 kr
Til butik
Crazy Sensations ASMR 5-pak billede

Produktinformation

ASMR sensorisk krea-sæt CRAZY SENSATIONS ASMR 5 Pack indeholder 5 masser, 5 poser med dekoration, et værktøj og et instruktionsark til at blande dekoration og masse og skabe unikke fornemmelser. Dette sæt er designet til børn fra 6 år og opefter og lader dig udforske og kombinere alle de medfølgende masser og dekorationer for at opdage nye, tilfredsstillende sanseoplevelser. 5 masser inkluderet 5 poser med dekoration Indeholder 1 værktøj Indeholder 1 instruktionsark Anbefalet fra 6 år Bland, dekorer og nyd en række ASMR-fornemmelser i ét komplet sæt.

Produktspecifikationer

Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 12001
EAN: 3555801326004
Varenr.: 3208570
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001)
192 kr
Til butik
Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) billede

Produktinformation

Få et væld af sanseindtryk. Med teksturmasserne i dette sæt vil du opleve nye sanseindtryk, der giver dig en helt behagelig følelse. Fra 6 år. Indeholder: - 5 teksturmasser, - 5 poser med dekoration, - 1 værktøj, - 1 instruktionsmanual, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Lege ler, lege sand og tilbehør
EAN: 3555801326004
Varenr.: C96284
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Crazy Sensations ASMR 5 Pack
-0%199 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Crazy Sensations Sæt - ASMR - Mix 'In Sensations - 5 stk.
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK100,89 kr139,89 krKøb
2Proshop DK130 kr169 krKøb
3Teknikproffset DK192 kr251 krKøb
4Eurotoys199 kr199 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001)

PriceData har fulgt prisen på Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) i 133 dage. Laveste pris i perioden er 100,89 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 100,89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 17 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Crazy Sensations, Mix & Match forskellige materialer, 5-pak (12001) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026100,89 kr5,94 kr (6%)
15. apr. 2026106,83 kr2,83 kr (3%)
14. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026106 kr
3. mar. 2026106,83 kr10,17 kr (9%)
1. mar. 2026117 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026118 kr2 kr (2%)
27. feb. 2026120 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026121 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret