Gå til hovedindhold

Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page)

ONYXHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 6949710310709
Pris fra 240 krtil 339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179,95 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onyx Magnetic With Hold Go 7/Color Beige
240 kr
Til butik
Onyx Magnetic With Hold Go 7/Color Beige billede

Produktinformation

Onyx - 6949710310709 - Magnetic With Hold - Farve Beige - Kompakt Design - Letvægt - Holdbar - Praktisk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6949710310709
EAN: 6949710310709
Varenr.: 1003386731
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Go Color 7/Go 7/Go Color 7 (Gen II)/Page magnetisk cover med stylus-holder
258 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Go 7 Series Magnetic Cover Case - Beige
299 kr
Til butik
Onyx Boox Go 7 Series Magnetic Cover Case - Beige billede

Produktinformation

Disse magnetiske etuier er lavet af førsteklasses materialer til BOOX Go 7 Series og Page og giver daglig beskyttelse, et behageligt greb og understøtter automatisk dvale/opvågning. Det grå etui har et strækbart stof med en diagonal tekstur; det beige etui har et ydre i PU-læder med en pennekrog. Begge har et blødt, ridsefast mikrofiberinteriør for bedre skærmbeskyttelse. Højdepunkter - Slank, letvægtsdesign - Understøtter automatisk Sleep/Wake-funktion - Fremstillet af diagonalt stretchstof og mikrofiberforing (grå) - Fremstillet af vegansk læder og mikrofiberforing (Beige) Specifikationer - Dimension: 157 x 140 x 3 mm - Vægt: Ca. 106 g Kompatibilitet - Go 7 - Go Color 7 - Go Color 7 (Gen II) - Page...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx Boox
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: OCV0494R
EAN: 6949710310709
Varenr.: 3378501
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page)
-6%319 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page)
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK240 kr240 krKøb
2CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
3Proshop DK299 kr338 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5Vivas DK339 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page)

PriceData har fulgt prisen på Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 179,95 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Cover til e-bogslæser ONYX Boox - magnetisk etui med stylus-holder, Beige (Go Color 7 / Go 7 / Go Color 7 Gen II / Page) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026240 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026241 kr1,05 kr (0%)
29. maj 2026239,95 kr
28. maj 2026240 kr
24. maj 2026239,95 kr
23. maj 2026240 kr1 kr (0%)
22. maj 2026239 kr
14. maj 2026239,95 kr59,05 kr (20%)
13. maj 2026299 kr59,05 kr (25%)
28. apr. 2026239,95 kr60 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret