Gå til hovedindhold

CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g)

COSRXHudplejeEAN: 8809598451445
Pris fra 93 krtil 289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80g
-40%93 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80g billede

Produktinformation

Balancium Comfort Ceramide Cream er en let, men fyldig fugtighedscreme som beroliger, blødgør og styrker huden, uden at give en fedtet og olieret følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: COSRX
Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: 1017
EAN: 8809598451445
Varenr.: 3214724
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream 80 ml
164 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 g
-37%169,2 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 g billede

Produktinformation

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream er en beroligende creme, der virker matterende og samtidig vil opbygge en sund og stærk hudbarriere. Den er ideel til dig med fedtet og kombineret hud, som ønsker en creme med let tekstur, der hurtigt trænger ind ude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: COSRX
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 8809598451445
Varenr.: 108087
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream 80ml
174 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g)
-38%180 kr
Før 291 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 ml
256 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 ml
258 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 ml
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK93 kr93 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3NiceHair.dk169,2 kr169,2 krKøb
4Proshop DK174 kr213 krKøb
5Bangerhead DK180 kr180 krKøb
6Teknikproffset DK256 kr305 krKøb
7NordicFeel DK258 kr258 krKøb
8Lyko DK289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g)

PriceData har fulgt prisen på CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for CosRx Balancium Comfort Ceramide Cream (80g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202693 kr66 kr (42%)
18. maj 2026159 kr23 kr (17%)
17. maj 2026136 kr5 kr (4%)
14. maj 2026131 kr8 kr (7%)
30. apr. 2026123 kr6 kr (5%)
27. apr. 2026129 kr2 kr (2%)
25. apr. 2026131 kr2 kr (2%)
18. apr. 2026129 kr26 kr (17%)
16. apr. 2026155 kr17 kr (12%)
6. apr. 2026138 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret