Gå til hovedindhold

COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml

COSRXAnsigtsrens92% snegleslim for intensiv fugtDaglig ansigtspleje for alle hudtyperEAN: 8809416470016

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream med 92% snegleslim giver intens fugt og næring til alle hudtyper. Perfekt til sensitiv og akne-udsat hud. Læs mere

Pris fra 79 krtil 219 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 27. mar.

Sammenlign priser på COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100g
-30%79 kr
Før 113 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CosRx Advanced Snail face cream 92% moisturizing 100g
104 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosrx - Advanced Snail 92 All In One Cream
104 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100ml
-57%107 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cosrx advanced snail 92 all in one cream 100g
119 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CosRx Advanced Snail 92 All in one Cream (100ml)
-51%120 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
COSRX Advanced Snail 92 All in one Cream 100 ml
156 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Cosrx - Advanced Snail 92 All In One Cream 100 Ml
189,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
COSRX Advanced Snail 92 All in one Cream 100 ml
215 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream (100 ml)
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK79 kr79 krKøb
2CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
3Proshop DK104 kr143 krKøb
4Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
5Hobbix119 kr119 krKøb
6Bangerhead DK120 kr120 krKøb
7Lyko DK156 kr156 krKøb
8Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
9NordicFeel DK215 kr215 krKøb
10Made4men Danmark219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream

COSRX

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream med 92% snegleslim giver intens fugt og næring til alle hudtyper. Perfekt til sensitiv og akne-udsat hud.

• Daglig ansigtspleje for alle hudtyper
• 92% snegleslim for intensiv fugt

Beskrivelse

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream er en kraftfuld fugtighedscreme med 92% snegleslim, der giver intens fugt og næring til din hud. Denne populære koreanske ansigtscreme virker helende og genopbyggende, hvilket gør den perfekt til alle hudtyper, herunder sensitiv og akne-udsat hud. Med sin anti-inflammatoriske effekt reducerer den rødme og bumser, mens den styrker hudbarrieren og forbedrer hudens elasticitet. Cremen kickstarter hudens egen cellefornyelse, så fine linjer bliver mindre synlige og pigmentpletter samt akne-ar forbedres over tid. Den lettrængende formel efterlader huden blød, glat og strålende uden at tilstoppe porerne.

Specifikationer

duft:Parfumefri
indhold:92% snegleslim filtrat (Snail Secretion Filtrate)
tekstur:Let, geléagtig creme
pH-værdi:Hudvenlig (5,0-6,0)
holdbarhed:36 måneder
størrelse:100ml/100g

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad er fordelene ved 92% snegleslim i denne creme?

Snegleslim indeholder naturlige ingredienser som hyaluronsyre, glycoprotein og allantoin, der hjælper med at fugte, hele og regenerere huden, samt reducere inflammation og rødme.

Er COSRX Advanced Snail Cream velegnet til akne-udsat hud?

Ja, cremen er specielt velegnet til akne-udsat hud, da den ikke tilstopper porerne og har anti-inflammatoriske egenskaber, der hjælper med at reducere bumser og rødme.

Hvor længe holder en tube af 100ml cremen?

En tube holder typisk 2-3 måneder ved daglig brug morgen og aften, da man kun behøver en lille mængde ad gangen for at dække hele ansigtet.

Kan cremen bruges sammen med andre aktive ingredienser som retinol eller vitamin C?

Ja, COSRX Advanced Snail Cream fungerer perfekt som duo sammen med produkter indeholdende retinol eller vitamin C, da snegleslim virker helende og genopbyggende på huden.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for COSRX Advanced Snail Duo Essence 100 ml + All In One Cream 100 ml - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202679 kr1 kr (1%)
18. maj 202680 kr24 kr (23%)
17. maj 2026104 kr24 kr (30%)
3. maj 202680 kr25 kr (24%)
1. maj 2026105 kr25 kr (31%)
16. apr. 202680 kr29 kr (27%)
15. apr. 2026109 kr29 kr (36%)
9. apr. 202680 kr5 kr (7%)
27. mar. 202675 kr5 kr (6%)
9. mar. 202680 kr24 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret