Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

CorsairRAMEAN: 0840006600411
Pris fra 5.297 krtil 5.945 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.013 kr 5. maj

Sammenlign priser på Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5297 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 7200MHz CL34
5.297 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 7200MHz CL34 billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 7200 MHz / PC5-57600 - CL34 - 1.45 V

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMK32GX5M2X7200C34
EAN: 0840006600411
Varenr.: 1000851016
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
5.667 kr
Til butik
Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 7200 MHz (MT/s) / PC5-57600, CAS Latency: 34-44-44-96, spænding: 1.45 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black / grey...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMK32GX5M2X7200C34
EAN: 0840006600411
Varenr.: 3119007
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 7200MHz CL34 RAM - GEEKD.dk
5.945 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 7200MHz CL34 RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Corsair Vengeance CMK32GX5M2X7200C34 hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz Corsair Vengeance CMK32GX5M2X7200C34. Komponent til: PC, Intern hukommelse: 32 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR5, Hukomm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer Ram
EAN: 0840006600411
Varenr.: 48827891056976

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.297 kr5.297 krKøb
2Proshop DK5.667 kr5.667 krKøb
3Geekd5.945 kr5.945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 29 dage. Laveste pris i perioden er 5.013 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 5.297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.155 kr.

Den nuværende pris på 5.297 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20265.297 kr284 kr (6%)
5. maj 20265.013 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret