Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840006602019
Pris fra 4.929 krtil 5.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 790 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.994 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4929 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 6400MHz CL32
4.929 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 6400MHz CL32 billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMK32GX5M2B6400C32
EAN: 0840006602019
Varenr.: 1000913154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
5.508 kr
Til butik
Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6400 MHz (MT/s) / PC5-51200, CAS Latency: 32-40-40-84, spænding: 1.4 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black / grey...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMK32GX5M2B6400C32
EAN: 0840006602019
Varenr.: 3128868
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance Lpx 32gb 6400mhz Ddr5 288-pin Dimm
5.619 kr
Til butik
Corsair Vengeance Lpx 32gb 6400mhz Ddr5 288-pin Dimm billede

Produktinformation

32 GB kit, 2 x 16 GB i dual-channel DDR5 forbedrer multitasking og håndterer tunge arbejdsbelastninger 6400 MHz-frekvensen leverer hurtigere dataadgang og gør programmer mere responsive Indbygget spændingsregulering og XMP 3.0 gør det nemmere at opnå stabil overclocking RGB-baggrundsbelysning og kølelegeme kombinerer belysning med pålidelig afkøling Optimeret til de nyeste Intel DDR5-bundkort og sikrer bred kompatibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: DIMM DDR5
Artikel nr.: CMK32GX5M2B6400C32
EAN: 0840006602019
Varenr.: 5020025003
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB kit 6400MHz CL32
5.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.929 kr4.929 krKøb
2Proshop DK5.508 kr5.508 krKøb
3Dustin DK5.619 kr5.705,25 krKøb
4Ultrashop5.719 kr5.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.340 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 5.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.450 kr.

Den nuværende pris på 4.929 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.929 kr625 kr (15%)
7. maj 20264.304 kr615 kr (13%)
17. apr. 20264.919 kr425 kr (9%)
16. apr. 20264.494 kr500 kr (13%)
15. apr. 20263.994 kr375 kr (9%)
11. apr. 20264.369 kr250 kr (5%)
10. apr. 20264.619 kr125 kr (3%)
3. apr. 20264.494 kr62 kr (1%)
2. apr. 20264.556 kr63 kr (1%)
1. apr. 20264.619 kr125 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret