Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid

CorsairRAMEAN: 0840006679691
Pris fra 3.579 krtil 4.219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.499 kr 13. maj

Sammenlign priser på Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3579 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 DIMM 288-PIN
3.579 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL36 - 1.40 V - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMK32GX5M2E6000C36W
EAN: 0840006679691
Varenr.: 1001654969
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid
3.861 kr
Til butik
Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 36-44-44-96, spænding: 1.4 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMK32GX5M2E6000C36W
EAN: 0840006679691
Varenr.: 3199878
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 DIMM 288-PIN
4.219 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Opgrader din computers ydeevne med CORSAIR Vengeance DDR5 SDRAM 32GB kit, der tilbyder imponerende 6000MHz hastighed og CL36 latenstid. Dette DIMM 288-PIN RAM-kit er designet til at levere exceptionel hastighed og stabilitet, hvilket gør det ideelt til ga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
EAN: 0840006679691
Varenr.: 129107

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.579 kr3.579 krKøb
2Proshop DK3.861 kr3.861 krKøb
3Ultrashop4.219 kr4.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.425 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 5.617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.989 kr.

Den nuværende pris på 3.579 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Corsair Vengeance DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.579 kr17 kr (0%)
30. maj 20263.562 kr5 kr (0%)
29. maj 20263.567 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.555 kr39 kr (1%)
27. maj 20263.594 kr5 kr (0%)
25. maj 20263.589 kr8 kr (0%)
24. maj 20263.597 kr5 kr (0%)
23. maj 20263.602 kr3 kr (0%)
22. maj 20263.605 kr48 kr (1%)
20. maj 20263.557 kr29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret